Chlpaty zadok

mudrc

Podla mňa holiť na 3-4 mm a po mesiaci a polked dorastu tak zase trochu holiť osobne nechapem niektorych chlapov jak si holia nohy aj na lytkach to je fakt už čudne. Aj tak ti tam nikto nevidi a ked sa prezliekate tak to pol centimetra ani nevidno :D ber to v pohode je to život a nemáš sa trápiť s chlpmi .... oholene strojčekom maš pol hodiny za mesiac raz dva . Ked som pomohol tak neni začo.

PikPik

Ja osobne nemám extrémne chlpatý zadok, ale riešim to takto. Neholím žiletkou, len zoberiem strojček na vlasy. Bez nadstavcu to zostrihnem na minimum, že mi ostanú mini chĺpky, čo úplne stačí.

viktor098713

bože nehajte ho, všetci tu píšete, že by sa nemal holiť na zadku, že to je ženštilé a čo? chlapec asi nemá rád chlpy na zadku tak nech sa holí sa cíti asi lepšie
@Alenka - chlapi si s najväčšou pravdepodobnosťou neukazujú zadky, ale mne sa raz stalo ked som bol s kamošmi v posilke a keď som sa prezliekal a zrazu kamoš mi povedal pred ostatnými čo ti j*be ty máš jaké chumáče na zadku :) tak to nie je moc príjemné

atm

toto uz je hotova histeria.. skonci to asi tak ze chlapi budu brat aj zenske hormony:). inak podla mna vo vseobecnosti tato tuzba po totalnej artificialnosti je dost chora.. kazdy by dnes chcel najradsej vyzerat ako by ho jedna fabrika mala..

sam neviem

Ja si myslim ze treba ostat chlapom predsa sak ak natom to dali taknech sme taky aky sme okrem par miest co by sa mali holit no neviem ako vy ale urcite by som si zadok neholil tu bolest zazit nechcem :)
a baby mate pravdu co pisete ;)

uaua

alenka2, este horsie sa spravaju ako zeny... nausnicky, celenky, detsky farebne bundy, gate o 5 cisel vacsie, ze ked to vidis, mas pocit, ze mlady muz ma problem s inkontinenciou a musi nosit plienky... holenie, vonavkovanie, podaktori vraj uz aj make-up... ble!

Alenka2

\\\"......Ser na chlpy na zadku( nie doslova :D )!! Ja mam tiez chlpatejši, neraz sa chalani smeju, ale tak čo už s tym....\\\" - to si akoze medzi sebou vy chalani ukazejete, kto ma lepsie oholeny zadok, alebo co? FUJ, to je tak hnusne teple, ze normalne mam chut zvracat. Niekedy mam pocit, ze vokol mna uz nie su ziadni normalni sexy zarasteni chlapi, ale sami gayovia a cukrickovia, co sa snazia vypadat aj sa spravaju ako my zeny.. to je hnus...