chcem,aby zhodil, a vyhovára sa

Príspevok v téme: chcem,aby zhodil, a vyhovára sa
Optimista_dozaista

S priatelom mam jeden problem: ked sme sa spoznali, bol skor priemernej postavy,akor stihlej. Potom mu zacalo rast brucho. Najskor som sa smiala, aky je s nim srandovny, ale este stale sexy. Casom nabral aj do inych partii, ako je zadok, stehna, paze, dokonca hrud. Uz zopar mesiacov mu vravim, ze by ma potesilo, keby si daval pozor na to, co jedava a hlavne kedy. Bola som 8 mesiacov s dvomi pauzami v zahranici. Neschudol, dokonca mi isiel tvrdit, ze hej. Fakt je pribraty. Aj pri sexe mi to prekaza, hlavne, ked je on navrchu. Sere ma, ze ja sa snazim vyzerat k svetu a aj do posilovne som chodila, a on si nad mojimi prosbami len mavne rukou. Nepiste mi, ze som povrchna. Mne ide aj o jeho zdravie. Ved uz aj zacina tak nemotorne chodit.Co by ste mi poradili?

snarka

najhorsie ze ten moj mne povie ze ked chces aby som nieco robil so svojim bruchom urob aj ty so svojim...vraj ja som ta co sa nesnazi a to stale dietujem ale sa spustim vdaka nemu lebo on predomnou tlaci do hlavy mastne fajne jedla a sladkosti a mnam mnam robi

Optimista_dozaista

lenccok: Ja som s mojim mala vcera vaznu debatu. Povedal mi, ze mi uz viackrat slubil, ze schidne a nesplnil to, no tentoraz mi chce ukazat, ze slub vie dodrzat. V pondelok idem zase do zahranicia. Slubila som mu, ze mu uz temu chudnutie nebudem pripominat. V druhej polke jula ma narodky, takze chcem vidiet potom vysledky. Ak ziadne nebudu, naserem sa a on vie, ze to neznaci nic dobre.
Nikusicka: Aj moj ma skvelu povahu, ale ma aj sklon kaslat na to, co mu vravim. Neviem si predstavit, kolko urazok by sa mi uslo, keby som mala speky ja.

lenccok

no baby moj bol vcera na tenise, v poslednej dobe sa snazi, ale myslim, ze to bude hlavne stravou, cely den neje, pride z prace a zje co vidi...
podme zostavit nejaky plan ako ich pomaly, ale isto dostat z toho von:)

Nikusicka

Moja presne poznam to. Moj drahy pribral 20kg za 2roky:-) vtipne to nie je ale zacinam si na to zvykat. On proste nechce schudnut. Nie a nie:-) no obcas lapam po dychu ale inak no co vankusik mame. A mne sa aj lubi. Ma sice take slabe acka ale povahu ma taku skvelu ze by som ho nemenila. Aj tak raz dufam ze sa umudri

Optimista_dozaista

Mne este napadla taka blbost. Mam kamarata, ktory ma dobru figuru. Budem s nim chodievat von, nielen s nim, ale s celou partiou a budem frajerovi hovorit, akym fajnovym sportom sa ten kamarat venuje a budem cela z toho mimo. Co vy na to?

snarka

to je tak s chlapmi my aby sme sa snazili a oni na to seru...moj bol tiez vysportovany svaliky...za rok co sme spolu rok aj pol skoro ja som schudla 20kg a on ich zase pribral... svaly su minulostou je z neho pupkac... ja priberam pomaly tiez on sa certi a stale ma drbe nech sa snazim ale pri nom mi to uz zacina byt jedno

malickasom

a inak mna tiez stve moj priatel ze sa o seba vobec nestara. on je chudy, ale ma ten typ postavy ze pribera na bruchu... je sprostosti, neda si poriadny obed... ked sa snazim mu dohovorit tak sa urazi...