chcem,aby zhodil, a vyhovára sa

Príspevok v téme: chcem,aby zhodil, a vyhovára sa
Optimista_dozaista

S priatelom mam jeden problem: ked sme sa spoznali, bol skor priemernej postavy,akor stihlej. Potom mu zacalo rast brucho. Najskor som sa smiala, aky je s nim srandovny, ale este stale sexy. Casom nabral aj do inych partii, ako je zadok, stehna, paze, dokonca hrud. Uz zopar mesiacov mu vravim, ze by ma potesilo, keby si daval pozor na to, co jedava a hlavne kedy. Bola som 8 mesiacov s dvomi pauzami v zahranici. Neschudol, dokonca mi isiel tvrdit, ze hej. Fakt je pribraty. Aj pri sexe mi to prekaza, hlavne, ked je on navrchu. Sere ma, ze ja sa snazim vyzerat k svetu a aj do posilovne som chodila, a on si nad mojimi prosbami len mavne rukou. Nepiste mi, ze som povrchna. Mne ide aj o jeho zdravie. Ved uz aj zacina tak nemotorne chodit.Co by ste mi poradili?

lenccok

ty pises asi o mojom priatelovi :D
presne jeho veta, bolo mi blbe odmietnut, radsej som zjedol...ci u nas, ci u starkej

Optimista_dozaista

janka24:takze mas jedneho z mala sebakritickych. gratulujem. : ) Mas pravdu s tym, ze ak chlap zije v trvalom vztahu, tak sa zvycajne prestane snazit vyzerat dobre. Take svinstvo mi to pride od nich.

Optimista_dozaista

lencook: Presne to mam na mysli: aj moj je mlady, je mladsi odomna dokonca. Problem vidim v tom, ze oni byvaju kusok od babky a ta im stale nosi napecene a ponuka navarene. A on si strasne rad da, je uplne jedno, co. Nepoviem, keby povedal:starka, ochutnam, ale nedam si vela, lebo som uz jedol. Ale on aj zo slusnosti si da dobre do creva. Toto je jedna vec, ktora ma vytaca aj na inych ludoch: zjedia vsetko mozne, lena aby nedali niekomu kosom.

zazu

lenccok- byvali sme spolu na private a vyvárali sme si...no teraz nema pravidelnu stravu, v praci nechodi na obedy a ked pride domov zje čo vidi...a tiež ked len niečo načrtnem tak si mam hladat chudého ak chcem a tak...

jajka001

sranda, ja mam 55 kg, takze vsetky sme tu take chude s obrami:) mojmu aj moja rodina povedala ked pribral, aj ho to trochu trapilo. nastastie pribral len zopar kil neviem asi sedem, teraz schudol a je to lepsie. inak v casoch ked bol podla mna v pohode jeho mama donho stale vrtala ze je chudy - a ona ma silnu obezitu.

janka24

Ahojte, tak moj sa snažil celý čas odkedy ho poznám pribrat aj pribral, ale zase schudol, no on ma taku postavu, že ma široke ramena a ploske brucho a naštastie už nie je taky "suchy"...ja som bola medzitým tehotna-dvakrat a vždy som schudla na vahu aku som mala aj predtým-chuda..pretože ako sa tu píše nechcela som byt zase ja medved v posteli aj v živote -jeho.-)myslím, že to je silná motivacia..ale ako sa to tu spomínalo,chlapi si myslia, že ak ziskali ženu už sa nemusia snažit,u nás to nie je s váhou, ale zase s inými vecami..takže..kolotoč.-)

Optimista_dozaista

alz-bee: Ja som mu najprv povedala, ze sa na to brucho neda kukat. Potom som bola dlho ticho. Raz v posteli som sa nedonutila k nicomu a tym som ho vytocila.

alz-bee

Moja sestra ta si nasla prveho priatela uz tucneho...a teraz, co ma druheho, tak je tiez taky macko:))...ona vravi, ze si ani nevie predstavit byt s chudym :-P...a aj sex si vzdy pochvalovala:)
Ale chapem vas, ze vas ti vasi hnevaju, ked najprv boli a lá sportovci a teraz..To zas moj je taky, ze je tenky ako prutik a este sa bude obzerat v zrkadle, ze ako on pribral, ze aky je tucny :-D
A uz ste im skusali normalne povedat: Zlato (alebo ako ich volate:)), prestavas ma pritahovat, tak so sebou nieco rob!...ale predpokladam, ze to by sa asi ofucali, ze? :-/

lenccok

a ako sa dostal do toho stavu? ja som ho napominala uz aj predtym, ale stale som pocuvala, ze ho potom nemilujem, takeho aky je