chcem,aby zhodil, a vyhovára sa

Príspevok v téme: chcem,aby zhodil, a vyhovára sa
Optimista_dozaista

S priatelom mam jeden problem: ked sme sa spoznali, bol skor priemernej postavy,akor stihlej. Potom mu zacalo rast brucho. Najskor som sa smiala, aky je s nim srandovny, ale este stale sexy. Casom nabral aj do inych partii, ako je zadok, stehna, paze, dokonca hrud. Uz zopar mesiacov mu vravim, ze by ma potesilo, keby si daval pozor na to, co jedava a hlavne kedy. Bola som 8 mesiacov s dvomi pauzami v zahranici. Neschudol, dokonca mi isiel tvrdit, ze hej. Fakt je pribraty. Aj pri sexe mi to prekaza, hlavne, ked je on navrchu. Sere ma, ze ja sa snazim vyzerat k svetu a aj do posilovne som chodila, a on si nad mojimi prosbami len mavne rukou. Nepiste mi, ze som povrchna. Mne ide aj o jeho zdravie. Ved uz aj zacina tak nemotorne chodit.Co by ste mi poradili?

leerka

podla mna si to chlap musi sam uvedomit, ze sa nepai sam sebe, ze je tucny... moj priatel ma asi trosku viac kg ako ked sme spolu zacali chodit, ale tak vtedy mal 20a teraz o 4roky viac... ale napr on ma vypracovanu postavu, aktivne hral 8 rokov hadzanu, tkaze ma svaly...ale tak tiez mu trosku zacalo brusko rast..ja osm mu niekedy len tak zo srandy povedala, ze aky je tucko a on mne ze aj ja, a priotm ja mam 47kg...takze hahaha.... no ale potom si sam vstupil do svedomia a zacal doma cvicit , lebo inak nema cas a on ma hlavne fyzicku pracu, cize aj tam si zaposiluje trosku....nuz ale ide aj o tom, ze sa venuje viacerym sportom ako je frisbee, korcule, lyze, plavanie, tusristika, cize my sme taki aktivni par....

lililalia

Vase vycitky nedonutia vasich chlapov schudnut, naopak, zacnu si po case namyslat, ze uz ich nemate radi, a dalsie stadium bude, ze zacnu mat komplexy a tie budu mat cely zivot.
Skuste (ak mate) nejAKEHO spolocneho kamosa, aby s nim prehodil rec. A najlepsie, ak ten kamos dba na svoju postavu, aby ho stiahol do fitka, alebo tak nejak.

severanka

Optimista_dozaista:
môj drahý sa rád zdúva, ak mu na oči vyhodím, že je proste tlstý... je hneď urazený, že ak mi to tak vadí, nech si nájdem štíhlejšieho...
vie, že to nespravím - teda, že ho neopustím kvôli váhe, ale tiež už s ami tak nepáči, napríklad pri sexe...
ja tiež síce nepatrím medzi nejaké sušieky čo sa váhy týka, ale mám primeranú váhu aj podľa BIM aj podľa normy... k výške mám váhu ok...

on nie...
:(

najhoršie je, že on sa za to aj hanbí ale nič s tým nerobí...
nechce nosiť v lete napríklad tielka...len tmavé trička s krátkym rukávom, veď to musí byť hrozne nepohodlné, ale on ani za svet si nechce dať tielko...lebo to vidí, ako vyzerá ale nič s tým neurobí...
a keď sa voči jeho váhe ohradím, tak mi povie, že som povrchná a že si myslí že ho ľúbim pre niečo iné a nie pre výzor...

:(

Optimista_dozaista

jajka001:to som len uviedla priklad, cim moze zacat, zrusit zlozvyky v stravovani. Stravuje sa doma, ale mrchavo jedava, ma rad mastne a rad jedava v noci.
Mam pocit, ze vcerajsi konflikt v posteli ho trochu vystrasil. Bol taky zarazeny. Hadam pochopil, ze mu nechcem zle, ked si zelam, aby nevazil dve tony.

Severanka: preco by si sa mala s dacim zmierit? Nepoviem, keby priberal kvoli porusenej funkcii stitnej zlazy alebo tak. Ale chlapi to asi robia naschval. Ked vidia, ako ich lubime, tak su si az prilis isti, ze pri nich ostaneme, aj ked naberu tuku na tri zimy, a tak sa nesnazia byt pre nas pritazlivi. Mne moj byvaly raz povedal: sak uz som ta zbalil, uz sa nemusim snazit. A preto je to moj byvaly. bojuj, ak ho lubis.

severanka

Optimista_dozaista: mám presne tento istý problém... keď som sa dala s mojim priateľom dokopy, mal okolo 80 kilo... pribral takmer 20 kg od vtedy... :( tiež sa mi to nepáči, vyzerá ako taký medveď, ale jeho v živote neprinútim nijako zhodiť... asi sa s tým budem musieť zmieriť...

Optimista_dozaista

jajka001: Stokrat som isla okolo peknych nohavic ci kosele a uvazovala, ci mu ich kupim. Ale nakoniec som ich nekupila, pretoze somsi pomyslela, ze v tom bude napasovany a nebude to ono. Sere ma.

jajka001

stravovacie navyky tazko zmenis. moj je tiez taky. tiez trochu pribral a ja nemam problem mu to povedat - aj ked ho lubim aj tak - ale sa sam nakopol a zacal robit aspon brusaky, a pomohlo to. ale on aj fyzicky pracuje, takze v praci to vybeha. len to brusko :)
no zjavne tvojmu je ukradnute ako vyzera. ze sa nezmesti do nohavic a tak.