tehotenstvo, menzes

agama

matqo135, tak to máš sakra šťastie že si doteraz neotehotnela, ale aj tak to nechápem, tak ak by si nerada mala dieťa, prečo nepoužívaš ochranu? a ako najlepšie zistíš či si tehotná? tehotenským testom alebo u gynekológa...

matqo135

dobry den chcla by som len par informacii... s priatelom uz asi rok mame sex bez kondomu a nestalo sa aby som otehotnela (verim mu) no teraz som nedostala menzes a nic mi neje ako zvykne pred menstruaciou boliet brucho alebo hlava.. vie mi niekto poradit ako pridem na to ci som tehotna alebo nie? strasne by ste mi pomohly mam len 17 a nerada by som otehotnela vopred dakujem.

moniqa87

asi je to tymi tabletkami, podla mna nebudes tehotna, ziaden strach, ono je to vynimka, ze zena ma menstruaciu aj pocas tehotenstva...

lalalalala

lebo ja som si robila dva testy asi 11-12 dni po nehode a vysli negativne..a teraz som aj menzes robila a zacala som brat antikoncepicu(prvy krat ju berem)...a menzes som mala len 4 dni a taky najprv slaby s vytokom a potom dost silny co som ani nemalvala moc...ze co to je tymi tabletkamialebo ako...?