epilacia

Príspevok v téme: epilacia
eee

ahojte,
mam chlpatu hrud aj brucho. celkom ma to aj stve.postavu mam celkom vysportovanu ale cez to to az tak nevynikne:) moc sa mi to nepaci tak uvazujem o epilacii..no lenze neviem ako. viete mi poradit? ak sa budem holit ziletkou nezhustne mi to este viac,alebo to nebude este dlhsie? alebo su na to nejake depilacne kremy alebo co, je to dobre? myslim ze to moc do hladka neoholi..uvazujem o laserovej epilacii. neviete nikto ci to nie je nahodov skodlive? ci z toho nemozu byt nejake problemy v buducnosti...snad si o mne nebudete mysliet ze som divny:P pred nejakym casom by som na takehoto cloveka povedal ze je teply no ale co uz.. damy co na to hovorite z estetickeho hladiska vy?mam na to radsej kaslat?

Lilu

ahojky, noo, podla mojho nazoru by si si to nenmal tak brat u muzov je to uplne bezne, ale ak ti to az tak velmi prekaza a mas toho nejak moc tak potom by som skusial tu epilaciu aj ked mne osobne sa to na muzoch paci, tak ale to som ja....co sa tyka ziletky tak to radsej asi nie si myslim, to aby si kosil skoro kazdy den aby to bolo hladke a priatelku by si potom mohol aj pichat ked by to dorastalo, to sa tyka aj tych kremov.potom je tu ece holiaci strojcek pre baby ktory vytrhava vraj aj s korienkami co je dobra blbost, ale vydrzi to aspon mesiac, no ale tu bolest by si urcite neprezil, na nohach to samo o sebe dost velmi boli.takze ked tak jednie ta laserova epilacia ma napada, kamoska na nej bola ale hovorila ze nic moc, ze jej to velmi nepomohlo a ze chlpky jej ece viac stmavli....takze tak...no a po pravde je to aj dost draha zalezitost, absolvovat to treba tak aj 5-7krat podla potreby aby to bolo ozaj ucinne no a vtedy by ti to uz nedorastlo...ale ako vravim, bud sam seou, maj sa rad taky aky si, hloavu si z toho urcite nerob, ja na tvojm mieste by som to asi nechala tak :) vela stastia