ochlpenie

Príspevok v téme: ochlpenie
uaaaaa

cafte,
mam chlpatu hrud aj brucho. celkom ma to aj stve.postavu ma m celkom vysportovanu ale cez to to az tak nevynikne:) moc sa mi to nepaci tak uvazujem o epilacii..no lenze neviem ako. viete mi poradit? ak sa budem holit ziledkou nezhustne mi to este viac,alebo to nebude este dlhsie? alebo su na to nejake depilacne kremy alebo co, je to dobre? myslim ze to moc do hladka neoholi..uvazujem o laserovej epilacii. neviete nikto ci to nie je nahodov skdlive? ci z toho nemozu byt nejake problemy v buducnosti...snad si o mne nebudete mysliet ze som divny:P pred nejakym casom by som na takeoto cloveka povedal ze je teply no ale co uz.. damy co na to vravite z estetickeho hladiska vy?mam na to radsej kaslat?

ja sem to

Caute ludia.... musim vam nieco povedat. Moja mamka pred rokmi mala pristroj kt. sa vola Home electrolysis One Touch...je to teda ihla...a chlpy jej od vtedy na tych miestach nenarastli...Lenze problem je v tom, ze tuto masinu dostat len v USA... da sa to obhednat cez net...a ako som pozerala stoji to CCA 30 dolarov... Skuste si to ¨zadat do google a kuknite sa na to....chceli by sme si to s mamkou objednat...lebo tamto uz mame pokazene...lenze nevieme ako je to s postovnym...

uaaaaa

no ten teply vosk to nie je nahodov ze sa to strhava co tak brutal boli?:D ..tak to teda urcite nieee!! nieco lepsie?:)

asd

No zacni robit somariny s tymi chlpmi a v tricine budes ako gorila zarasteny. Nevymyslaj. Mas priatelku? Kazdopadne, keby mal moj priatel chlpy na hrudi, tak urcite by som nechcela,aby si ich zacal holit. Chcela by som ho takeho, aky je.

angie

ahoj,
mne sa pacia muzi ako- tak vyholeni, neviem ci mi uplne rozumies, taki co to s holenim neprehanaju a ani nan nezabudaju:-). Uplne dohladka mi na muzoch nesedi. Skus najskor holenie teplym voskom, laser je prilis drahy na velke plochy.
Pokial ta to stve, tak nie je co riesit, ale ziletkou sa preboha nehol!!!