HAK

kady kudy

alzbee ja sa na to cítim, inak by som sa to tu nepýtala, niesom k tomu ani prinútená ani dotlačená je to čisto moje rozohdnutie.... a ako vidím všetci mi tu dali úžasne veľké množstvo negatív..ale ja som sa nepýtala na účinky..

kady kudy

alzbee ja sa na to cítim, inak by som sa to tu nepýtala, niesom k tomu ani prinútená ani dotlačená je to čisto moje rozohdnutie.... a ako vidím všetci mi tu dali úžasne veľké množstvo negatív..ale ja som sa nepýtala na účinky..

kady kudy

zjuzjika kam to speje?...neviem aký máš ty vztah ..ale ja si mladosť užívam veľmi dobre..niesom priatelov privesok cize kazdy mame pravo sa volne zabavat..to len aby si vedela..a ja som sa vás pytala na ine otazky a vy mi tu odpovedate zase nieco ine..vzdy lepsie ako mat uz 16a za sebou 10vztahov..a v kazdom vztahu sa s dotycnym vyspat..lebo poznam aj take..nie jednu ani dve ani tri..

alzbee

zjuzjika: a ved mozno budu patrit medzi tych stastnych ludi, ktori to budu spolu tahat este dlhoooo :))...nie vsetci mladi su taki, ze chcu len mesacne vztahy a len skusat, kto im povahovo sedi, kto nie...zrejme si sadli uz na prvy raz a ked im je spolu dobre, tak naco riesit to, ze su este prilis mladi na vazne vztahy..ja som uz od skolky mala 8 rocny "vztah" :D :))

zjuzjika

kady kudy podla mna by si s antikou mohla este aspon rok pockat a to ci si alebo nie si na sex pripravena musis zvazit ty sama aj ked aj s tym by si mohla pockat.... no a k tej ochrane, tak pouzivajte kondom, co je na tom? ved treba iba davat pozor trosku a nic sa nestane a treba ho vediet spravne nasadit..... a inak neivem kam to speje, ked 16tky maju uz dvojrocny vztah, ved vy si ani mladost neuzijete, ale sa potom vztahmi a sexom trapite a este ak nahodou sa stane nehoda, tak aj neplanovanymi tehotenstvami....

alzbee

niekto: no poslala som to, ale ci to tam aj doslo...uz netusim..nevyznam sa v tej stranke :-D :-D...radsej daj email a tam ti to poslem...ked nechces dat original, tak si nejaky novy zaloz, vymysli:))

alzbee

* ale fotak mam...ale len par dni a este som s nim neexperimentovala, ze davat tie fotky do notebooku:))...mozem sa o to pokusit, ale nezarucujem uspech, lebo som vselku antitalent v tychto technickych veciach :-D

alzbee

* ale fotak mam...ale len par dni a este som s nim neexperimentovala, ze davat tie fotky do notebooku:))...mozem sa o to pokusit, ale nezarucujem uspech, lebo som vselku antitalent v tychto technickych veciach :-D

alzbee

niekto: No skor som to ja tak blbo napisala, ze sa to da chapat dvomi sposobmi-ze naco cakat na milovanie a zaroven, ze naco cakat na predpisanie HAK...ale narazala som na to milovanie.
Rada by som ti ho oskenovala, ale nemame doma skener:((