Manželovi nechýba sex

Príspevok v téme: Manželovi nechýba sex
Spiderman

Zijem v manželstve ako každy druhý,máme aj problemy ako každy druhý až na jeden s ktorým si neviem rady.Som mladá a chyba mi sex moj manžel nemá potrebu sa milovat a jemu sex nechýba.Je to normálne?Viem,že nikoho ineho nemá a aj kým sme nemali deti tak to bolo akokeby len s povinnosti,ale odkedy máme deti a to už je skoro 9 rokov je to čím dalej horšie.Posledne 2-3 roky katastrofa.Vyskušala som na neho hocičo a už ma to nebaví a už mi to leze na nervy.Rozprávat na tu temu uplne odmieta! Rozmyšlam o tom,že ho začnem podvádzat a už bez vyčitiek svedomia je to choré?

edcba

ja tu mam temu 35 rokov a sex ako v 80. Podobny problem, akurat sa nechce uz ani mne. Ale ani muzovi, co je zvlastne, lebo do svojej 30, sme rovesnici, sa isiel ludovo povedane usustat k smrti.
proste koho by to bavilo stale s tym istym...je nas takych vela. Ale ako to riesit? odpoved hodna nobelovky.

M26

na otazku co s tym ti neporadim,pytal som sa len preto ,ze si robim statistiku...Uz som tu niekde o tom pisal,ked si zoberie zena aspon o 6-10 a viac rokov starsieho chlapa konci to v drtivej vacsine pripadov skor ci neskor spatne.Zo zaciatku je vsetko ok, ale neskor to zacne vzdy v posteli haprovat, bud to konci rozvodom ,alebo si zena najde milenca.Samozrejme su aj vynimky.
Raz o tom napisem knihu a konecne sa vztahy obratia, zeny budu starsie a budu mat mladsich muzov :)) Ber to z rezervou, robim si srandu...Ale je prvda ,ze coraz viac zien uz ma rozum a berie si mladsich chlapov, v nich je totiz buducnost, v starych chlapoch je to len kratkodoba buducnost...Bohuzial musim povedat, ze my chlapy v urcitom veku hodne stracame na vas zeny...jak v sex. chutou, tak elanom do zivota a podobne...
Myslim ,ze 40r zena je elanom, energiou a sex chutou rovna 30-33r chlapovi.Ako vzdy ma tu niekto zotrie, ale staci si len trosku vsimat vztahy a cisla.

bubyna

ja si myslim, ze na toto ti ani nikto neodpise, lebo sa to tu riesilo uz sto krat, a presne tato ista tema sa opakuje.. skus trosku pohladat,,,,, pozri si temy stare asi tak tyzden , dva.. a najdes odpoved na otazku ktoru davas :)