Laska

Príspevok v téme: Laska
dr.m

S tymto este nie som moc skuseny tak mi prosim poradte. Mam priatelku s ktorou chodim 5 mesiacov, ale citim, ze to neni laska z jej strany, vzdy je radsej ked sme spolu s kamosmi ako iba osamote.Ja ju velmi lubim. Co mam robit aby sa do mna zabuchla? Co take mate zeny radi? dakujem za odpoved.

dr.m

Asi to ukoncim, ale dam jej najprv na vyber bud ja alebo ti druhi aj ked vysledok uz asi poznam:( velmi ju lubim ale sa predsa nebudem kvoli nej trapit ked som pre nu na poslednom mieste... velmi by som si prial aby ma lubila

jojo

hm, aj mne povedal ze je este mlada a ze sa nechce viazat a ze si chce uzivat.. a ze si ma nevezme(i ked svadbu som jej vobec nespominal a ani na to vobec nemyslel) a to ma dost ranilo, som sa citil dost blbo :( ako keby som jej nebol hoden, ci co, ako keby som bol len jej zajeb :( asi som :( ja ju milujem no ona je so mno len kvoli sexu :( aj ked mi povie ze ma miluje, ze ma chce, hovori to tak ako ked hovori dobre rano.. bere to len ako frazu.. :( co mam spravit aby si ma viac vazila a znova ma zacala lubit?

jojo

ja som na tom podobne, ona chodi na intrak a ma kopu kamosov.. a uz sme spolu len kvoli sexu, ja ju velmi milujem a ona mna uz nie :((, stretavave sa uz cisto len kvoli tomu, ona vzdy napise ze nema cas ist so mnou von,..klame, radsej sedi doma so segrou, ci vola s kamosmi.. ze az vecer.. proste uz ju nezaujimam, nechce som mnou byt,dlhsie, uz sa ani moc nezhovarame.. zatial som jej najlepsi milenec(mala uz kopu chalanov.. no ja som vraj uplne naj)preto ma este neopustila.. hm, inym sa to povie tak ser na nu, no ked ja ju milujem :(

katika88

Dr.m ja si myslim ze tvoj pripad bude podobny ako tu opisuje chlapp.Caja co ta miluje nepovie ze sa nechce viazat a ze je na to mlada.Zalubenemu dievcatu je jedno kolko ma rokov a nevyhovara sa na to ze je mlade.Ona ta nechce stratit lebo ta ma asi velmi rada ale o laske z jej strany tu asi tazko hovorit aj ked su tam tie bozky aj tak to neznamena ze ta lubi ako muza.

dr.m

Ja som s nej uplne hotovy, ked som sa jej na to pytal, ze preco sa tak sprava, tak mi povedala, ze je este mlada a ze sa nechce este velmi viazat, no ale po dlhsom rozhovore sa dokonca rozplakala, ze ma nechce stratit, novem co si mam o tom myslet... Ked som snou sam tak je vsetko super, chodime na prechazdky, dost sa aj bozkavame, hlavne ked sme sami niekde vo vnutri niekedy si myslim, ze to uz ide aj na sex...Co by ste mi poradili?

chlapp

Ake intenzivne chodenie zazivas? Co spolu robite? Prvy raz som zazil mozno nieco podobne ako ty. Bola to spoluziacka a bol som z nej uplne mimo.Chodili sme spolu do cajovne, na prechadzky, drzali sme sa za ruky, debatovali sme o hocicom a kazda veta od nej bola krasna, Rozhovor s nou bol jednoducho vzrusujuci. Zazival som najintenzivnejsiu "lasku" mojho dovtedajsieho zivota. Tiez sa viac tiahla do spolocnosti, ako do sukromia. Par krat som sa s nou o nasom vztahu skusal porozpravat so strachom, lebo som nechcel stratit to krasne co som s nou do vtedy zazival.Povedala klasicky zensky odfajc, co som v tom case nepoznal, a to, ze je sklamana z lasky a nechce zatial novy vztah. No zaroven drzanie sa za ruky, spolocny program, nadherne stiplave rozhovory, a.t.d. pokracovali dalej. Nevedel som, ci mam verit tomu co povedala alebo pocitom z nej. Odstupom casu viem, zo to cele bolo z jej strany len obrovske kamaratstvo. A k tvojej otazke: neviem co by si mal urobit aby sa "zabuchla". Moje skusenosti (zatial v protiklade s presvedcenim) hovoria o tom, ze netreba byt k zenam mily, pozorny, ale sa k nim treba spravat lahostajne, nevsimavo, lahkovazne az trochu drzo a vtedy prejavuju zaujem. Ked je k nim chlap mily, pozorny, starostlivy a ustretovy, vacsinou je povazovany za handru a baba prestava mat zaujem.