90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

atam

ahoj labu:mam den za sebou,krute vitaminy....zajtra mam bielkoviny,idem uz skoro rano do roboty a vratim sa az pozde vecer cca o 22 hod a neviem co si zajtra dam...mozno si kupim cestou nejaky syr...alebo...no ja fakt neviem
a co ty,ako si zvladla den???v pohode???

labu77

Ahoj atam, ja som v práci rovnako. Dala som si kávu, lebo ma už honia všetky mlsné.
Vraj ten rebarborový koláč je super, tak sa naň teším.
Fit loptu som si obľúbila vo fitku, mala som trenéra, ktorý mi ukázal ako sa na nej cvičí, ale ak si ju kúpiš, tak je tam aj plán a cviky. Zväčša na brucho a na posilovanie chrbta, ale ak využiješ podomácke činky, tak je to skvelé posilňovňa. Ja si občas zájdem na korčule a potom ešte doma na fit lopte.

atam

labu:ahoj...chystam sa do prace,dusene jablka mam hotove,jablko tiez zabalene v taske... nech je uz vecer...
a co s tou fit loptou?nemam s nou ziadne skusenosti,hm???

labu77

ja som zvyčajne na čerstvom ovocí.
V minulosti som jedávala aj špenát cez vitamínový den, len teraz sa snažím jesť zväčša ovocie a orechy. no a pijem čaj a vodu. Nesladený, ja vlastne nesladím vobec nič.
v piatok mám vodu a už teraz sa teším na sobotu, lebo som si kúpila jogurt a urobím si tzaziky, mám to velmi rada.
Ak by som ti mohla odporučať, tak ten orbitrek je super. Ja mám teda rada aj stepper, obľúbila som si ho minulý rok v posilňovni. A čo fit lopta? Tá ťa neláka?

atam

ahoj labu:ja som to tiez ako-tak zvladla dnes...
ci cvicim???no len doma-brusaky,posilnovacie cvicenia na stehna a zadok...ale to vies,ked sa cvici doma,tak to asi nie je ono...sem tam si dame s manzelom aj korcule...
ale teraz ho nahovaram na orbitrek alebo stepper...este neviem co by som chcela...asi ostanem pri stepperi,je financne menej narocny....aspon teda dufam,ze ked za nieco take vyhodim peniaze,tak sa tomu budem aj venovat...
zajtra mam tir nestastne vitaminy,tak si beriam do roboty jablka,urobim si aj dusene jablka a cestou sa zastavim este v zelovoci....ale neviem co si kupim,lebo ja celkovo ovocie nemusim...teda vlastne tento den diety...co si davas ty,ked mas vitaminky???

labu77

to atam, dnes to bola pohoda,
mala som kuracinku s kyslou kapustou, tu milujem, no a na večeru iba kuracie masko čo mi zvýšilo a ľadový šalát.
Zajtra mám zemiaky s kyslou kapustou (mám kapustový týždeň ;) a to som ešte stihla upiecť rebarborový zákusok pre kolegov z práce a ja ho budem mať v stredu. Teda iba kúsok.
A ty aj cvičíš alebo držíš iba dietu? Ja chcem stratiť aj centimetre, tak cvičím a pobehovávam :)
Ako si zvládla deň ty?

atam

labu:ja som isla dole nieco vyse troch kil,ale len na vahe....resp.zda sa mi,ze stehna s trochu zmensili,ale to brucho....fuj..to je stale velke...ja neviem co s tym...ale snad aj to pojde....co sa tyka tych kil,tak si myslim,ze ten ubytok nastal len odvodnenim organizmu a tuk stale ostal...prec s nim....
ako si zvladla den,co si papala???
ja som si spravila ten pizzovy posuch,este teraz som syta....na vecer mam v zalohe detsku vyzivu a musli...no uvidim,vecer je len pred nami...
zajtra ovocie....brrrrrr

labu77

Atam, ja to počítam, ok kedy som začala s dietou. A aj keď som nejaké prehrešky mala, musela som tým prejsť a nechať ich byť. Stalo sa. Každým dňom je to ale lepšie.
Zhodila som v kg tak ako som písala, 4kg. Nič moc a čo ty?

atam

labu:ja som dnes na 15 dni,ale s tymi dvoma dnami totalnych prehreskov,takze ani neviem,ci to ratat ako 15 den...
ty mas uz v piatok mesiac za sebou???to ta teda obdivujem!uz si sa aj vazila???urcite si uz pekne zhodila....tak prezrad..
ja si dam asi pizzu,ale ja si ju robim bez drozdia,len taky suchar z muky,soli,vody a oregana,navrch zeleninka a kecupovo paradajkova omacka...alebo si vyvarim celozrnne cestoviny,fakt neviem...