90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

atam

ano drzala,ale len mesiac a za ten cas som schudla 6 kg,co som teda bola velmi spokojna....dufam,ze to pojde aj teraz tak,aj ked zatial ziadne zmeny nebadam...a ty si ju drzala kedy a s akym uspechom????

nicka1

áno, ostanem tu... :D, ale ak by sa nikto nepridal, tak prejdem k vám... :D Takže aj ty si ju už raz držala? ja tiež... :D a koľko si schudla vtedy?

atam

nie,nevazila som sa zatial,uvidim,mozno sa odvazim v piatok rano....
ako sa mi dari??no,pravdupovediac,trapim sa,neustale bojujem s hladom,hlavne vecer...uz som raz tuto dietu drzala,onom to casom prejde a mozno nie uplne,ale nebude to az take krute....
tak ostavas tu a budeme si pisat???

atam

ahoj nicka1,ja drzim dietu od pondelka,teda v piatok budem mat znova bielkoviny presne ako ty v prvy den,som zaregistrovana na tomto fore,ale s inym nazvom o tejto teme,mozes si ma tam najst,alebo si budeme pisat tu,tak ti dam nazvy tych tem a pod sa na nas pozriet:
9O dnova dieta od 25.5.2OO9
90 dnova rozlisovacia dieta
tak sa rozhodni.....pa