postinor

micukoo

Ahoj..Beriem antikoncepciu uz viac rokov. Minuly tyzden som bola chora, takze som brala antibiotika. A vcera som mala sex, a sa nam zda, ze daco voslo aj do mna. Mala by som zobrat Postinor? Alebo je mala sanca otehotniet..Ci sa da vobec kombinovat postinor s antokoncepciou?Dakujem.

zufala

uzila som postinor den po tom co praskol kondom,v ten den sa vsak vyvliekol,myslite ze postinor este ucinkoval? je tomu uz vyse tyzdna a este som nedostala menstruaciu, mam trochu obavy.dakujem!

tili

zuzka Postinor sa da volne kupit, stoji okolo 500 Sk, ale varujem ta, neber ho! je velmi skodlivy, ja som ho parkrat uzila. Rozhadze ti cely cyklus

weko

pokial si ho uzila v lehote, tak by ti mal zabrat. ja som ho uzila a citila som tazko od zaludka, bolo mi divne..no a potom mi prislo as spinenie a na piaty den som dostala kramy.

vienetta

Uzila som postinor v pondelok. Mala som z toho vytok dozlta a teraz prislo spinenie. Trosku citim vajecniky. Je to ok? Vedlajsie ucinky by vraj mali ustat do dvoch dni...Menzes by mal prist normalne vo stvrtok.
Kto vie, poradte prosim. Mali ste niekto nieco podobne?
Tie ktore ste ho uzili, napiste vasu skusenost, prosim.
Som v strese, aby zabral..

Hviezdicka

aj mne sa vidi ze od cca 15-16 rokov... to mas napisane v pribalovom letaku... a urcite sa da kupit bez receptu, minule som si ho kupovala bez problemov... ale je to riadne svinstvo... ked nemusite neberte radsej...