som zamilovana do nespravnej osoby ???

Príspevok v téme: som zamilovana do nespravnej osoby ???
tinavarariti

Ahoj vsetci
naozaj uz dalej nevladzem..vsetko je tak velmi zlozite...takze o co ide...nachadzam sa presne jeden rok na jednom z ostrov v Tichom oceane,prisla som sem ako asistentka pre zahranic.klientov.hned v prvy den ako som sem prisla na ostrov som sa zamilovala do chalana ktory tiez prisiel na ostrov za pracou...proste laska na prvy pohlad..myslim ze aj z jeho strany..nas vztah zacal velmi nevinne a cisto..zacal mi vypisovat listocky,listy posielat mi sladkosti a kvety>/)))naozaj chalan velmi romanticky,mily,nevinny a velmi velmi pekny.no proste som sa sialeno zamilovala.no v com bol problem od zaciatku?v mojej i v jeho zmluve je uzavrene ze na ostrove sa nemozu vytvarat vztahy, takze LASKA zakazana!pre mna zo zaciatku to bolo ok ale casom som nezvladala ze stale sme sa museli stretavat v tajnosti a na rychlo.on je velmi povdacny praci ktoru ma.keby prisiel o pracu musel by sa vratit do svojej rodnej zeme kde by zarabal ani nie je polovicku z toho co zaraba teraz.on mi stale hovori milujem ta ale problem je moja praca.on ma zmluvu do 2011 ,moja zmluva konci o tri tyzdne.uplynul presne rok a ja odchadzam,velmi sa bojim mojho odchodu a hlavne toho ze co ak ho uz nikdy neuvdim.ale na druhej strane nemozem tu zostat,je to este tazsie,stretavat sa v tajnosti je proste nieco hrozne.on tvrdi ze ak sa mu nepodari dostat do Europy co by velmi rad isiel.. ze ja pridem za nim do rodnej zeme kde kupi dom a budeme spolu>/no proste ako vystrihnute z rozpravkovej knihy fantazii.naozaj ho mama rada a neviem ci dokazem byt bez neho.bola to moja prva laska a aj ja jeho o to je to silnejsie,takze prosim poradte.je tam nejaka sanca na spolocnu buducnost alebo je to len osial ktory casom zo mna opadne...dakujem za vase nazory....

qqqqqqqqq

no ja som mala priatela z latinskej amriky a spoznali sme sa, ked som bola v USA. je to narocny vztah, problemy s jeho vycestovanim na Slovensko, strasne vela byrokracie ohladom viz...
no a po mojom odchode z USA mi volal takmer kazdy den... ale asi dialka a cas spravili svoje. a uprimne po istej dobe sa tam zacali objavovat aj nazorove rozdiely, ktore si clovek v zalubenosti nepripusta... predsa len, ked sa clovek vrati do svojho bezneho zivota na Slovensku, realita je trochu ina.

to je moja skusenost, ale prajem ti, aby to vam dvom fungovalo :)

rony26

nuz tak casom to trosku opadne, ale ja som tiez taky snivajuci blazon co veri v lasku na cely zivot a co vsetko vidi ruzovo a romanticky...a este ked si napisala, ze ty si jeho prva laska a on tvoja a do toho ten ostrov...ach jaaaj, zavidim... niektori ti mozno poradia aby si zacala mysliet trochu realne, ale ja ti len zazelam vela stastia, aby to krasne trvalo co najdlhsie, aby si este dlho nemusela zlozit z oci ruzove okuliare a aby vasa laska prekonala prekazky, ktore ma pred sebou