nove garnier proti ciernym bodkam , pomaha?

sarahp

ja mam tiez strasne problematicku plet, ale ked je to uz najhorsie zajdem ku kozmeticke (tie lacnejsie su ucnice z kozmetickej skoly a tam ma to vyjde cca 11eur)
skutocne to pomaha, len treba chodit pravidelne aspon raz za mesiac na zaciatku.. lahko sa to hovori, no ja som tiez jedna z tych co si ten cas nenajdu a vyhladavaju pomoc az ked je najhorsie :D

suns

ja mám z tejto rady Pure na akné a stopy po akne tonikum, resp. pleťovú vodu, je modrá a taká antiseptická, je celkom dobrá, garnier používam aj detoxickacny gel, garnier mi celkom vyhovuje, len velmi vysusuje, tak treba vzdy krem:)

lienka48

ja som mala kedysi otrasnu plet,na strednej skole som si davala robit hlbkove cistenie pleti pravidelne kazde 2 tyzdne a vyrazne mi to pomohlo

majuska125

myslite si ze kozmeticke cistenie pleti naozaj pomoze?ja uz newjem co mam robit s tou mojou pletou uz 5rokov sa trapim a ani den neprejde aby som ten hnusnyyy make-up nepouzilaaa

Ema132

ja som si ho tiez chcela ist kupit, no nemali ho v drogerii tak som si zobrala loreal na cierne bodky a myslim ze celkom pomaha, plet vycisti:)

mel6662

Ahojte,tak mne to napriklad vobec nepomohlo, a este sa mi zda ze mam tych ciernych bodiek viac.Kozmeticka mi povedala ze je tazke sa ich zbavit, a da sa to len tym vytlacanim.Skusila som to,pomohlo to asi tak na dva mesiace a potom sa mi zacali robit zas...a je ich ovela viac.Cize asi by som najviac odporucala nerobit s tym nic.

hanka:)

tak napríklad mne vôbec nepomohol.. aj keď mám viac problematickú pleť, tak 3-4 pupáky + čierne bodky, ale mne to nepomohlo.. treba zájsť k dermatologičke, mne daný liek pomohol na akné o niekoľko týždnňov (2-3), som veľmi spokojná

asdgf

Ahojte, tak celkovo Garnier ako značka je v pohode, s týmto skúsenosť nemám, hádam sa nájde niekto kto to vyskúšal a napíše nám svoju skúsenosť, tak aspoň to posuniem:)