SPERMIE:(

Heinz-klátil

technéciumTc- Ale zatial nič moc asi sa tak skoro nedočkám tak namiesto hladania báb som prešiel ku krížofkám :)
Je to strašná zábava no zatial sa nedá nič robiť... :(

hahaha

hmm kamoska ma 21 rokov a tiez pise w namiesto v a Q namiesto k a taak..a mam dobre nervy kym docitam nieco do konca, sak jeden raadok hodinu citam..ale tak co ju poslem do pulp fiction??
no ale tu moji drahi priatelia o to nejde, tu ide o to niekomu poradit a nie o piiismo tak sa tu nehadajteee okaaa:)

Heinz-klátil

Zdravím technéciumTc :) tak tu zase nejaký čas pobudnem a dám pár rád.

aaaaaaaaaa-vidim ze si asi ženská lebo ženy najviac píšu TAQ namiesto TAK. Ja ta neurazam kamarat ale len hovorim ze je to trapny decky jazyk!

Prajem všetkým príjemnú presexovanú noc a Nám ostatným poďme na vyspať na ďaľší posraný deň.
Praje Heinzík

technéciumTc

počúvaj aaaaaaa môj kamarát heinz tam napísal po t preto mäkké i, lebo on má o niečo väčší penis ako ja a keď sa to postaví, tak potom z toho máme komplexy....respektíve, ani tak nie mi....

aaaaaaaaaa

Heinz-klátil...moj pekny...ked ma chces urazat taq aspon pis normalne...lebo neviem ako ty sa pise s tvrdym y...taq ma laskavo nepoucuj o tom ake davam v lebo ti je do toho akurat tak velky...a ja pisem w a co??