IDEME CHUDNÚŤ !!! Do 30. júna. 2009 ASPOŇ 6 kíl !!!

Príspevok v téme: IDEME CHUDNÚŤ !!! Do 30. júna. 2009 ASPOŇ 6 kíl !!!
KikushQa205

Kto sa pridá? Ide leto a do začiatku prázdnin chcem zhodiť 7 kíl do plavok a tak pre lepší pocit. Nechcem sa ale moc vyhladovať čiže hladovky ani nič ryžové a tak nechcem ani vydieť :D . Tak normálne zeleninku, chudé masko, ovocie, ovsené vločky, biele jogurty, nesýtené minerálky atd. . Výšku mám 160cm a začínam na váhe 66kg.

Pridajte sa aj vy, keď chcete niečo zhodiť. Alebo ste s váhou 100% spokojné???

kotatko

podla mna vam ziadna dieta nepomoze.. najlepsi sposob je obmedzenie nezdravych jedal, ale to neznamena, ze si na ranajky dat banan.. normalne sa najest.. a tym najdolezitejsim je sport.. ja jem kolko chcem a mam 58 kg pri vyske 175 cm.. a to nie je tym, ze by som mala dobry metabolizmus,ale tym, ze sportujem 2 hodiny denne.. vdaka tomu sa nehanbim do plaviek.. vyskusajte to aj vy.. ja som za mesiac zhodila takto 5 cm z pasu..

bobulaAA

Superfigura tak teba tu dnes vidim uz asi 15 krat v kazdom inom fore pod inou prezyvkou ale staaaaaaale ten isty mail.SI UZ TRAAAAAAAAAPNA

MAJUSKA125

POLIEWOOCKA:mas prawdu,prisiel den d a dala som do seba chipsy kolac,a asi 4 zmrzliny:Dtakze je to o tom co si pisala,takze som zcala 5krat denne som wegetarianka takze nemam oprobem so zdravou stravou,len mojim problemom je zo stresu prejedanie alebo z nudy

aerobic

Baby pod BMI 20 uz nechudnite.
sladkorka: ak schudnes na 60kg viac Ti vobec netreba.neprehanajte to,ze mate niektora 165cm 60kg a idete chudnut.

sladkorka

Ahojte! No, vidim, ze sa nas tu zislo hodne:)) A aj ste sa premerali? Lebo ja napr. mam 170 cm a 63 kg, (rano 62 kg,) zdalo by sa, ze je to celkom OK, ale ten nepomer hornej a dolnej casti tela! Hore obleciem aj c.36 a dole mi je c.40 uz male!
A prezradim vam, ze ja som uz 1-1,5 kg schudla.Zacala som pred tyzdnom. Nedrzim ziadnu dietu, iba som vylucila vsetko sladke. Jem normalne, ale trosicku mensie davky, 5-7 krat denne-nechcem si spomalit metabolizmus, lebo sa bojim jojo efektu. Vcera som zacala aj cvicit podla DVD.A co vy?

poliewoocka

Majuska, musim ta sklamat, ale tvoj jedalnicek ma od zdraveho vitarianstva NA MILE daleko...najprv si poriadne nastuduj, a potom sa do toho pustaj.

majuska125

POLIEWOOCKAlenze ja cem byt vitarianka a teraz moje telo prechadza na surovu stravu,myslis ze je to newhodne ved vitariani su zdravy,nema problemy s pletouu,krvynm tlakom a tak wiem ze je to extrem,ale welmi zdravy stravujes sa ovocim zeleninou klickami orechami a to je dost plnohodnotne myslis si,ze aj tak nastane jp-jo efekt?a ucili sme sa ze tito ludia wobec niesu obeznyy