IDEME CHUDNÚŤ !!! Do 30. júna. 2009 ASPOŇ 6 kíl !!!

Príspevok v téme: IDEME CHUDNÚŤ !!! Do 30. júna. 2009 ASPOŇ 6 kíl !!!
KikushQa205

Kto sa pridá? Ide leto a do začiatku prázdnin chcem zhodiť 7 kíl do plavok a tak pre lepší pocit. Nechcem sa ale moc vyhladovať čiže hladovky ani nič ryžové a tak nechcem ani vydieť :D . Tak normálne zeleninku, chudé masko, ovocie, ovsené vločky, biele jogurty, nesýtené minerálky atd. . Výšku mám 160cm a začínam na váhe 66kg.

Pridajte sa aj vy, keď chcete niečo zhodiť. Alebo ste s váhou 100% spokojné???

masasko

ahojt, aj ja by som sa mala pridat:). Pred dvoma tyzdnami som zacala znuvu s behanim, tak sa to dufam do leta ukaze...

Loola

No aj ja by som mala schutnúť.. mám 167cm a 63 kg.. keď som predtým chudla pila som redukčný jahodový čaj.. je dostať v lekárni.. a naoyaj mi pomohol.. zo 63kg som schudla na 57.. ale po 2 rokoch som to nejako nabrala späť..

sladkorka

Ahoj, pridavam sa. Ziadne drasticke diety, len uprava stravy a dufam, aj cvicenie...Potrebujem chudnut do dovolenky do 10.7. takych 5-6 kg.

KikushQa205

A ešte niečo. Našla som na jednej americkej stránke jednu fajn diétu, práve som si ju preložila. Je bohatá na všetko čo treba a nieje to neaká drastická zmena jedálnička, čiže nemala by spôsobiť jojo efect.

Skúsim ju tak týždeň držať, začnem zajtra, lebo dnes som už večerala. O týždeň vám dám vedieť, či pomohla, ak áno, opíšem ju i sem. Držte palce :D