sex bez ochrany///krvacanie

Príspevok v téme: sex bez ochrany///krvacanie
jaaaaaaaa

s priatelkou som mal sex bez ochrany po roku prvi krat . ona je tesne pret tym ako bude mat svoje dni cca den..dva ale meska jej to . Viem ze aj ked sa neurobim a budem dnuka aj tak sa moze nieco stat. myslim tym ze moze pribrat na 9 mesiacov.
samozrejme isty cas pred tym ako som sa urobil som ho vytiahol ale kusok spermii sa dostal aj na pisky . posledne mesiace ma divne (myslim ked ma dostat menzes) . Od sec bez ochrany bor pred 4 dnami ale iba chvilocku to len na podrazdenie a potom este vcera ..Vcera vecer mala velke bolesti bruska a trvaju do dnes dnes popri bolestiach prislo aj dost silne krvacanie na wc ale vravi ze je to ine ako ked ma menzes prosim o pomoc som s toho na nervy

AdamKrt

Ked uz chcete jazdit bez gumicky, tak si kupte globulky Pharmatex /alebo krem/.
Globulku treba dat do posvy cca 5-10 minut pred stykom, krem posobi ihned.

Potom nemusis riesit obavy...

jaaaaaaaa

ahoj !možno že má porušené hormony!mne meškal menzes 3-týždne lebo som si musela dať tú 72-hod antikoncepciu!a prvé 5-dni som mala len tak tak a sme aj mali sex 5-dní za sebou ale teraz už mi to trvá 10-den a už mi to vadí!!

zjuzjika

no otazne je, kedy idete na dovolenku, cize ci sa jej to este oplati..... a to ze bude brat hak neznamena, ze nebude mat bolesti :-)

zjuzjika

podla mna jej normalne prisiel menzes, preto ju aj boli brucho a na oddialenie menstruacie sluzi akakolvek antika

jaaaaaa

ano samozrejme konali sme nerozvazne ale ona to veelmi chcela skusit a mne nedalo jej to nedopriat .... povedala ze bez "gumicky " je to super a orgazmus dosiahla hned . len sa chcem opytat ci neviete co znamenaju tie bolesti a krvacanie ...pred mesiacom jej to meskalo dva tyzdne predtym to dostala ale to bolo len tak malo aby sa nepovedalo asi este v juli brala HAK .. a este by som sa chcel opytat ci je nineco zarucene (aj nejaka antikoncepcia ) na docasne zastavenie menstruacie. vychadza nam do na dovolenku a ten tyzden by stal za nic keby mala bolesti a krvacala

elenita21

a v com ti mame pomoct? ved aj sam si napisal ze vies ake to ma nasledky..takze nebudem sa opakovat..nech si spravi tehotensky test a nabuduce pouzit KONDOM