Lubi ma????????

Príspevok v téme: Lubi ma????????
smutna1

ahojte...mam jednu otazočku..a chcem vediet čo si o tom myslite ..alebo mate s tym skusenost....Mam priatela ktoreho lubim a on lubi aj mna teda aspoň dufam...častokrat mi to povie sam od seba...ale niekedy mam taky pocit že to nie je pravda...on proste nie je s tych čo by sa stale obymali alebo bozkavali ale inym sposobom prejavovaloi svoje city okrem slov...a ja teraz neviem či to mysli važne že ma lubi..alebo su to iba prazdne slova...nie sme spolu ešte moc dlho iba mesiac zatial..dakujem za radu

masasko

zjuzik, ani ten môj by to nespravil a vedela som, ze keby som na nieco pristupila vaznejsie ako flirt, hoci by sa o tom aj nikto nedozvele, nevedela by som si to odpustit

whee_ee

masasko, presne, ja som sla na plavaren s kamoskou, presne si to pamatam, a mala som pocit, ze vsetci to vidia:D:D:D...

zjuz, asi si normalna:D:D:D

zjuzjika

a kedze maju oni chatu, tak sme potom chodili tam alebo sme spavali jeden u druheho uz asi po 2 mesiacoch v pohode :-))

zjuzjika

to je jasne masatko chapem ta...aj u mna sa objavili neaki chlapi ktorym som sa pacila a akoze namotat som ich mozno namotala a to bolo cele..... ale viemze ak by malo dojst nahodou k nevere, tak by osm tesne predtym cuvla, lebo v tomto som posrata.... a hlaven viem ze moj by mi to tiez neurobil....

zjuzjika

my sme to prvykrat robili u nas na byte ...nikto tam nebol..a tak v pohode,dokonca bratia si mysleli, ze az po polroku som s nim spala..haha to urcite... :-)

masasko

zjuzik, aj ja som priatelovi verna a ani by som nezniesla to sklamanie v jeho ociach keby som ho podviedla alebo nieco take. ale bolo to take zvlastne, zjavil sa aj niekto iny komu som sa pacila, kto o mna prejavoval zaujem a pacilo sa mi to, lichotilo to zenskemu egu

whee_ee

zjuz, no my po troch mesiacoch:) a dlho som nad tym rozmyslala, ale proste to prisiel taky ten pocit, ze ano, chcem to, nebudem lutovat... a si pamatam, som sla v autobuse a som mala pocit, ze vsetci na mne vidia ze na co sa chystam:D:D:Dtake smiesne:D