Lubi ma????????

Príspevok v téme: Lubi ma????????
smutna1

ahojte...mam jednu otazočku..a chcem vediet čo si o tom myslite ..alebo mate s tym skusenost....Mam priatela ktoreho lubim a on lubi aj mna teda aspoň dufam...častokrat mi to povie sam od seba...ale niekedy mam taky pocit že to nie je pravda...on proste nie je s tych čo by sa stale obymali alebo bozkavali ale inym sposobom prejavovaloi svoje city okrem slov...a ja teraz neviem či to mysli važne že ma lubi..alebo su to iba prazdne slova...nie sme spolu ešte moc dlho iba mesiac zatial..dakujem za radu

zjuzjika

ja som ho ako nadriadeneho nebrala, od zaciatku sme si tykali, a brala som ho ako rovesnika..ako fakt krasny chlap ale nie pre mna.... zarazil ma tymito vecami....

zjuzjika

smutna tak to musi byt zaujimavy psik, ja mam labradorku a je to albinka dokonca....
masatko, ja si takto nenecham popliest hlavu nie som ten typ asi..

masasko

zjuzik, tak ano ale to je uz trochu iny pripad. bol nadriadeny, sympaticky tak si myslel ze si to moze dovolit a.. narazila kosa nakamen.

zjuzjika

whee, tak jas om si zase vravela, ze skor ako po polroku urcite sex nebude a pozri ho po mesiaci a pol uz som chcela...ael bolo to z mojej strany, on nenaliehal a dokonca sa pytal, ci som si uz ista.... lebo som to chcela aj skor a povedal on , ze nie, ze na druhy den bduem lutovat a mal pravdu lutovala by som to...ale po 1.5mesiaci uz som to tak citila

smutna1

zjuzjika...nooo bola bielo čirna ale teraz je už bielo šediva...taka chlpata...velkostou asi ako pudlik ale nepodoba sa skoro vobec ani na pudlika ani na bradača

masasko

zjuzik, ano pred rokom v Anglicku, bol to Litovec a robili sme spolu v jednej firme. nic medzi nami nebolo, zrazu mi len niekto zacal pisat sms, ale pomotal mi hlavu...

zjuzjika

masatko ako napr sef ked som robila recepcnu si dovolil ma trosku chytit ako je to fesny mlady chlap ale vtedy osm mu hned jpovedala, ze nech to uz nikdy v zivote nerobi, ze zo mna nic mat nebude a to bolo poslednykrat co nieco take urobil..a este som sa ho spytala ci mu to neni sproste voci zene a synovi, ze taketo veci robi...tak dal pokoj...a potom ma aj vyhodil...no co ked som nebola po voli..a pritom pekny chlap, vela zien by ho chcelo...a vidis ja som ho mat mohla ale neznasam takych ludi, take ku.evske povahy... a lutovala som jeho rodinu..

whee_ee

zjuz, ved to, aj ja som rada..vobec sa necitim ukratena... a ja som sa vzdy dusovala ze sex pred 18 nie:D.. ja som aj jemu vravela, ze pockame a on ze dobre, nemal problem..ale potom..co ja viem:))).. to tiez tak samo prislo, to rozhodnutie...a tiez nemam co lutovat, bolo to z lasky, obojstranne, to viem:D

zjuzjika

masatko nenasiel sa nikto taky,lebo ja som verna osoba, ktora je iba s jednym clovekom a o takychto veciach tym padom nerozmyslam..ale ak by sa nieco taketo vyskytlo asi by som vazne pouvazovala nad nasim vztahom, ci by malo vyznam v tom pokracovat... preco u teba s aniekto taky vyskytol?

zjuzjika

whee mne vobec nevadi, ze sexujem len s jednym, dokonca som aj rada.... ved mne je zle, ked tu niektora napise, ze mala sex v 13tke..to uz co je... ved som sa este s babikami vtedy hrala....