Lubi ma????????

Príspevok v téme: Lubi ma????????
smutna1

ahojte...mam jednu otazočku..a chcem vediet čo si o tom myslite ..alebo mate s tym skusenost....Mam priatela ktoreho lubim a on lubi aj mna teda aspoň dufam...častokrat mi to povie sam od seba...ale niekedy mam taky pocit že to nie je pravda...on proste nie je s tych čo by sa stale obymali alebo bozkavali ale inym sposobom prejavovaloi svoje city okrem slov...a ja teraz neviem či to mysli važne že ma lubi..alebo su to iba prazdne slova...nie sme spolu ešte moc dlho iba mesiac zatial..dakujem za radu

smutna1

fynko....no on praveže vobec neni hamblivy...a to či ma pretiahne to mi už mame za sebou...a určite nie preto že chce na mňa tlačit on vie že mne to nevadi že som rada ked ma obime alebo tak lebo ako baba potrebujem aj citit že ma lubi a nie iba počut

masasko

tvoj priatel ma uz dost rokov na to, aby si uvedomil co chce a urcil si priority, nie je to 15 ročny pubertak co sa zalubi do kazdej druhej

Fynko

Ahoj smutna1, som chlapec a ked sa vzijem do jeho koze tak si myslim ze sa mozno hambi alebo si mysli ze keby ta viac obimal a bozkaval myslela by si si ze na to ide prirychlo. Mozno na teba jednoducho nechce tlacit. Aj ja som mal podobne problemy ked som zacinal neaky vstah. Mal som to dievca velmi rad a nechcel som na nu v tom tlacit aby si nemyslela ze ju chcem co najskor pretiahnut...

smutna1

ako bude to čudne že v mojom veku sa to pytam ale...doteraz som sa s tym nestretla...vždy boli iny moji ex priatelia v tomto...mam 20 a on ma 24

masasko

ste dost kratko na to, aby si to vedela isto. ak je vam spolu fajn uzivaj si to a teš sa z toho a casom sa uvidi, ci to myslel vazne a ci ta lubi.

masasko

tazko povedat ci to mysli uprimne. to musis citit ty sama. aj mne priatel od prvych dni hovoril ze ma lubi a ja som mu moc neverila, ale dokazal mi ze to mysli vazne