mal som nedavno sex...

majkaz

no my o robime pravidelne odzadu a praitel ma 20cm a ked velmi priraza tak ma to boli..ono to vacsinou preto v tejto polohe boli, lebo vlastne telo zeny ma taky skon a je tak zahnute, ze chlap penisom naraza presne na krcok maternice...a inak zevraj toto je pre toto aj najlepsia poloha na splodenie deti, lebo spermie maju najlepsi pristup do maternice..takze ludia, pozor!!! :D

zjuzika

podla mna nemyslel anal, ale normalny sex, ved by napisla, ze myslim ANAL a nie klasicky sex....ved je uplne normalne ze pri polohe odzadu to boli ak poriadne prirazi ,a ak ho ma 16-17cm, tak to tak moze byt...

jjjjj

ALZBEE...ale odzadu práveže keď ide vaginálne tak je vhodnejšia poloha ak ho má dlhého..mne sa zdá že myslel anál

zjuzika

ako pisala alzbee, pri polohe zozadu ked chalan poriadne priraza, tak to niekedy boli..a asi je to skor dlzkou a nia zahnutym penisu.... takze nabuduce menaj prirazaj aby ju to nebolelo

alzbee

Vela zien to obcas zaboli...hlavne odzadu, lebo vtedy vie penis preniknut uplne hlboko a narazit na krcok maternice...cize nabuduce vyskusaj menej dorazat a nemal by byt problem.