orgazmuss

Príspevok v téme: orgazmuss
JAlenka

hcem sa vas spytat, ci niektora z vas baby zaziva vag. orgazmus drazdenim klitorisu? je to moj pripad a zda sa mi to cudne, ale urcite je to mozne, tak chcem vedeit ci nie som sama ;) najlespie prudom vody zo sprchy, je to fasa pocit, az striekam ;) I ked omnoho radsej by som to zazivala s priatelom.:( - to je moj dalsi problem, resp. jeho to trapi viac ako mna. dik za odpovede

makarena

ja mam problem s orgazmom, prezila som potrat a teraz na to nemam chut uz vobec. ale frajer to chce niekolko krat do tyzdna a ja si to neviem uzit.
mala by som zmenit partnera? a este ani nema predstavivost je to stale iba rychlovka

moja rada

no tak ja asi mozem byt stastna ... v pohode dosiahnem oba orgazmy - aj pri milovani, teda vaginalny, aj ked ma manzel líže, alebo palcuje. je to uzasny pocit, ale mam ten problem, ze akonahle dosiahnem orgazmus je mi neprijemne hned pokracovat v sexe, napriklad, pri predohre, ma líže, a ja sa pri tom urobim, preto to pred koncom prerusim, aby mohol do mna aj vniknut a aby sme sa mohli aj milovat ... mne su dotyky po tele po orgazme neprijemne ...az bolestive, preto musime skoncit, ked je uz po tom ..

jaLenka

idem na cele leto (3 mesaice) do spanielska, takze ak tam nebude masazna sprcha (co asi nejskor nie) tak mam raidnu odvykacku :)))

marcelka_88

a ja mam taky problem...a uz s tym chcem prestat..sama v pohode...ale vaginalny neviem pri partnerovi dosiahnut..cize treba s tym hlavne prestat a myslim si ze aj to trochu pomoze.uz len preto ze sa potom budes na priatela viac tesit,,,a presne to tu bolo povedane..telo si zvykne na jeden typ orgazmu a iny uz nevie dosiahnut..cize ja som teraz na odvykacej kure..myslim ze to aspon trochu pomoze

hm...

ja sa tiež takto robím, občas... a tiež nemôžem dosiahnuť orgazmus s priateľom, žijeme spolu sexuálne síce len 2 mesiace, ale jeho to tiež trápi viac ako mňa...

jankaja

Lenka....možem Ti poradit,ale aj tak sama sa musíš ovládat,je jasne,že tým,čo robíš vobec nikomu neubližuješ,lrn pozor aby sa Ti to nevymklo z pod kontroly,lebo telo si zvykne na ten sposob ukojenia a priatel sa može rozthat,nedosiahneš pri nom orgazmus...