Hemoroidy

Súvisiaci obsah

resenn

Krem na hemoroidy - www.hemapro.com Krem pomáha hneď, ten upokojuje a sťahuje ale kým sa človek úplne vylieči to trvá aj 3-4 mesiace.

manekoko1

Finančná pomoc

Poskytujeme kvalifikovanú pomoc na získanie pôžičky bez záruk a ručiteľa za atraktívnu
cenu a za najvýhodnejších podmienok. Kontaktujte nás

Manekovasvetlana100@gmail.com

vlad

Moj pripad: vnutorne hemoroidy + chronicka trhlina na konecniku. Po kazdej stolici bolesti.
Ked som bol uz v stadiu ked som mesiac poriadne nejedol aby som nemusel na zachod a bolesti neustupovali
som sa konecne rozhodol to riesit (v stadiu ked uz ziadne masticky ani vodicky nepomahaju).
Zavolal som to do thalion.sk (funguju cez poistovnu), ze mam takyto problem a ze potrebujem pomoc.
Ponukli mi termin o mesiac !!! Ale s tym, ze najskor mam ist niekam na vysetrenie aby najskor zistili
co mi je. To som proste nechapal o com im ide, ved ja som chcel prave aby ma vysetrili. Pochopil
som ze oni nechcu zistovat / vysetrovat, ale iba robit ukony: rektoskopia, ligacia, hadicka do brucha atd.
ktore im predpise lekar. Cize co najrychlejsie a to co im poistovna preplati.Tak som sa s prepacenim
na thalion.sk vysral !!! Zavolal som do doktorpro.sk a dali mi termin hned este ten den !!!
Samozrejme v doktorpro.sk sa plati (nejde to cez poistovnu) ale teraz nelutujem ani jednu korunu
(ved som uzetril na strave ked som prestal jest ;-)
PRVE vysetrenie: kamera do zadku a potvrdila sa moja diagnoza: vnutorne hemoroidy + chronicka trhlina.
Samozrejme to bolelo kedze v tom case som mal tu trhlinu uz zapalenu. Bol som uz z toho zufaly, tie
bolesti a uz mesiac som poradne nejedol. Tak teraz pridu konecne lepsie spravy: po cca dvoch dnoch
po prvom vysetreni v doktorpro.sk sa stal ZAZRAK (aspon ja som to tak vnimal). Doktor mi totiz povedal
ako mam liecit trhnilu v zadku (dostal som ak masticky protizapalovu a antimykoticku). A tu chcem
poradit zufalcom s rovnakym problemom.
TRHLINA sa lieci jednoducho (za 2 dni ulava) tak, ze si v sex-shope kupite analny kolik a treba konecnik
roztahovat (myslim to vazne nesrandujem). Roztiahnutim konecnika sa tam dostane krv cim sa lieci
(konecnik by mal byt schopny regenerovat za 24h). Dalsi efekt je, ze ked sa ide na stolicu tak netreba
tolko tlacit. Vypadne to z vas samo... Da sa kupit na to aj zravotnicka pomocka
versium.sk
Ja som kupil sadu 18, 20, 23, 27 a roztahoval postupne od maleho k velkemu. Uz po dvoch dnoch
som sa vyprazdnil bezbolestne (vypadlo to zo mna same), akutne bolesti zmizli. Trhlinu som este citil
asi dva tyzdne (poctivo som mastickoval a roztahoval) ale uz to neboli zdaleka take bolesti. Uz som
sa nebal jest a ist na zachod. Samozrejme treba upravit aj stravu, to ale asi viete (ovsenne vlocky,
psylium, zelenina). Takze po dvoch tyzdnoch bola trhlina prec a mohli sa zacat riesit hemoroidy.
HEMOROIDY sa doktor rozhodol riesit gumickovanim. Co som cital na internete tak operacie laserom mozu
mat tazke pooperacne stavy. Takze gumickovanie bola volba vyhnut sa pn (potrebujem chodi do prace).
Teraz som po dvoch gumickach. Pocity su zmesane ale da sa to vydrzat, chodim normalne do prace, ale
prijemne to nie je. Prve dva dni tlaky v konecniku. Po dvoch dnoch skor palenie, mam tam este dalsie
hemoroidy, tak to dufam palia tie. Ale zda sa ze to zvlada obycajna masticka + cipok (faktu). Netreba
ziadne lieky na bolest. Za dva tyzdne idem na dalsie gumicky, uz sa ale nebojim nie je to take hrozne.

nikuskaliluska

mne najviac prekvapivo pomohol hemostop, synbio s gelom, pouzivala som to ako nieco extra navyse popri liecbe a aj lekar sa cudoval ze som sa ich rychlo zbavila

bigo01

Hemoroidy sú nepríjemným a niekedy aj bolestivým ochorením, a ich liečba je zdĺhavá. Určité typy liečby hemoroidov a ich prevencia síce utišujú bolesť a utlmujú príznaky, ale hemoroidy neodstránia. Niektoré operatívne zákroky sú nielen bolestivé, ale aj doba hojenia trvá dlhšie.

Jednoduchý, rýchlo sa hojaci a zároveň bezbolestný operatívny zákrok je odstránenie hemoroidov laserom. Jedná sa o najmodernejšiu technológiu liečenia hemoroidov. Laserová liečba je jednodňový chirurgický zákrok na špecializovaných pracoviskách, ktoré sú vybavené príslušnou technikou a vyškoleným personálom. V ten istý deň, ako prebehne operácia, budete aj doma. Pacientom tak odbudne stres spojený s hospitalizáciou a liečba hemoroidov laserom šetrí aj drahocenný čas. Odstránenie hemoroidov trvá približne tridsať minút, niekedy až hodinu. Doba, za ktorú sú hemoroidy odstránené laserom, závisí od veľkosti hemoroidov a ich štádia.

Pacientom je pri tomto chirurgickom zákroku podávaná lokálna anestézia a odstránenie hemoroidov laserom je tak úplne bezbolestné. Všetky hemoroidy sú odstránené laserovou liečbou naraz a nie sú potrebné žiadne ďalšie opakované chirurgické zásahy. Krvácanie pri tomto ambulantnom zákroku je minimálne. Rovnako aj vznik opuchov.

Laserový lúč,

ktorý sa používa pri odstránení hemoroidov laserom, je tenký a nepoškodzuje tkanivo v okolí miest postihnutých hemoroidmi. Laserová liečba odstraňuje hemoroidy natrvalo a doba hojenia je krátka. Pacienti sú do týždňa schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky bežné činnosti.

Tento chirurgický zákrok nie je hradený poisťovňou. Lekári však uzatvárajú zmluvy s finančnými spoločnosťami a odstránenie hemoroidov laserom môžete zaplatiť aj na splátky. Prípadne aj kombináciou platby v hotovosti a splátkami.