Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

RNG

Na psoriazu je napr celkom dobry clanok na www.hsibaltimore.com
Tam spominaju hromadu latok na LIECENIE, a tiez zmiernovanie priznakov. Hlavne je to Mahonia equifolium(oregon grapes), kde nemecki lekari mali az 81% pripadov , kde potlacili kompletne psoriazu za 12 tyzdnov(tym nehovorim samozrejme vyliecenie zatial) ale aj ine pomocne, ako rybacie oleje, lanovy olej, vytazky z korenov zihlavy a sarsaparily, sylimarin(vytazok z ostropestreca maranskeho=milk thistle), inositol=niacin(2 gramy denne) a vitamin D, vyssie davky alebo pobyt pri mori, co mnohi dobre poznaju.

damian

Preco sa stale pise o potlacani psoriazy??? Preco nie o vylieceni?

Tlaciar, ktory tlacil nasu knihu o rakovine si SAM vyliecil psoriazu, po tom, ako mu lieky a hlavne kortikoidy samozrejme robili viac skody ako osohu.

Myslite si, ze sa stal zazrak? Nie, nestal. Len to robil spravne.

cardoss

hm kazdy asi si nasiel To svoje riesenie pre liecenie , skusali ste skin cap?? TO JE TO ASI JEDINE CO ZABERA AJ KED NIE DEFINITIVNE ALE DOKAZE ASPON NA CAS ODKLONIT HROZIVO VYZERAJUCU POKOZKU , JA TO VOLAM ZE HROSIA KOZA... TREBA SA NAUCIT S TYM ZIT:D

melinda

Ahoj, zdravím všechny lupenkáře. Damiane - klobouk dolů, super příspěvky. Stejné účinky jako kořen Sarsaparilly má pýr plazivý. Na pročištění je též Zelený jíl, Enterosgel. Dobré zkušenosti mám s Dr. Michaelsem - Ointment.

damian

Katja, precitaj si -odkaz odstránený-

Dalej, velmi odporucam potierat mocom. Ak to, co sa pise na stranke + moc nepomoze alebo nie dostatocne, je dobre bud zacan urinoterapiou vnutorne alebo poriadnou detoxikaciou travenia.

RNG

okrem sarsaparilly a wirch haze(hamamelis virginiana) spomenem aj tropicky olej z tichomoria, Tamanu(zo susenych jadierok ovocia stromu Calophyllum Inophyllum), ktory svojimi liecivymi vlastnostami pomaha aj pri koznych problemoch, exemoch, lupienke a pod.
na viac info uvadzam napr tento clanok:
www.medicinehunter.com

[zruseny12]

katja,pises,ze si teraz vo velkom stresse,ja nemam lupenku,ale viem zo skusenosti,ze stress a nepravidelna strava vyvolavaju lupenku,tak ju dostal moj ex ked zacal chodit za inou,stressoval sa,nemal pravidelnu stravu atd.kym sme zili v pohode a klude tak lupenku nemal,ani som nevedela,ze ju ma....
takze v prvom rade stress treba nejak ovladat, alebo nejak zmiernit,kup si B-komplex forte/z lekarne/a aj jec vela potravin s vitam. B....lebo pri stresse tieto vit.najviac telo trati.
Viem,velmi dobre,co je lupenka za svinstvo,uzila som si jej tiez,lebo ex ju mal rozlezenu po celom tele...a nevyzeralo to velmi dobre.Zelam ti aby si sa jej cim skor zbavila,a aby si ju zastavila cim skor...aby sa ti nerozliezla po celom tele...