Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

bronislav66

ahoj stopso, ak by si bol tak dobry mohol by si aj mne poslat ten olej? velmi krasne ti vopred dakujem moj mail david20793@azet.sk mozes ma tam kontaktovat budem cakat.

nata24

Ahoj ja som psoriatička a pomáhali mi do času kúpele v morskej soli... Ale objavila som v Trnave kyslíkovú dotykovú infúziu a po 5tich sedeniach sa mi fľaky očividne zmenšujú. Mala som tvár na 45% samý červený fľak a 15% samý pupák kombinácia výtečná... teraz mám tvár bez akné a fľaky len kde tu. Je to na Priemyselnej ulici v Trnave 4P Medical sa volajú vrele odporúčam :)

WEWERKA565

žiadne kúzelné pilulky nezaberajú - psoriázy sa natrvalo zbaviť nedá ale výrazne ju môže potlačiť bio olej napríklad argánový ale ak vám vadí vôňa tak skúste pozrieť na feelgood.sk tam ich majú viacero druhov a na psoriázu zvlášť široký výber

sharald

Ahojte, ja som mal problém hlavne na dlaniach a krku. A to čo mi poradila jedna kožiarka v Tr. Teplických kúpeloch ešte v 2007 mi pomáha do teraz. Je to riešenie za drobné a poskúšal som teda všeličo. Samozrejme, že Psoriázu len tak lahko z vnútra nedostanete ale vonkajšie prejavy som odstránil pomerne rýchlo. Hlavne tie dlane ma hnevali lebo to vám ani ľudia nechcú ruku podať... ale s tým už je koniec :-) ak chcete rád poradím sharald@azet.sk