Ako chodit na vysokych podpätkoch?

prezývka :)

tak ako svojim noham a postave doprajete super image s vysokými podpätkami, dufam, ze im aj večer doprajete aspon jemnu masaz po sprche, kupeli a rozne kremy na chodidla...
si predstavte, ze vy nosite na pleciach cely den cloveka s vasou vahou :)

aj ja nosim opatky.. od 6-10cm ale vzdy doprajem chodidlam a litkam mensiu masaz pri kremovani sa po sprche alebo kupeli :)

mam skratene slachy na chodidlach, tak mam neskutočne krce skoro kazdy vecer a verte mi, ta masaz je zasluzena.

baby doprajte aj chodidlam láááázne :)

kikushiatko

ja mam skusenosti z opetkami vlemi dobre akoze najprv som skusala od tych nizsich 3 4 centimetre lebo ak clvoek nevie chodit na takych ako si moze zabit 10 cm.?? a ked mi to lso tak ze v phode na diskoteku do rana do 5 som sa vedela v tom saliet kupila som si 7cm. v tych uz tiez nemam problem. ae akurat mam new 10,5cm a tak teraz cely den chodim po byte a snazim sa naucit aj takym aby ked videm na ulicu som nevyzerala ako donald duck...proste to treba len v tom chodit a pohybovat sa v nich a velmi rychlo si na ne navyknes C= vprajem vea stastia

baileyska

prosim nevideli ste niektora niekde predavat take kotnikove cizmicky akoby cinany?cierne s bielymi snurkami?ale na opatku....najlepsie s gulatou spickou...diky moc

whee_ee

ja kolena nekrcim:D:D to vtedy vyzera ako keby sa sli nohy polamat:)).. to si proste musi clovek zvyknut a ide to, ja ked mam 8 cm opatky tak chodim ako bez nich..teda myslim na pohlad... i ked je pravda ze som prirodzene vtedy viac vystreta, neviem :))aspon mam pocit...

kamcatko

baby treba ist postupne, najlahsie su platformy, potom nizsie opatky. ja zvladam 10 cm aj na cely den. da sa to len to chce trening. pozor aby trup nesiel skor ako nohy.

nuz...

a ty kam naslapujes , najprv normalne na opatok nie? ved inak sa snad ani neda... a podla mna sa to musi dat naucit... ja v tom viem chodit len pomaly:((

:-Pbebe

to sa neda naucit si myslim bud vies abo nevies...milujem tie namyslene "modelocky" ako sa tvaria povysene a ked sa pohnu cisty cirkus a musim sa smiat... ja mam cez 80 kilo ale opatky mi nerobia ziaden problem ...vsimla som si ze velmi naslapuju na spicky a krcia kolena tak divne vtedy ked netreba :D no neviem vysvetlit... ale je to komicke :-)))

mimulacik

ja v tom viem len behat lebo vtedy nie je vino ako v tom chodím.. ale nevyrzim vela. a zistila som ze ked idem pomalinkym tempom, takym prechadzkovým, je to uuplne v pohode. ale ak by som sa mierne ponahlala taaak radsej ich vyzujem :D

aliali

halo halo...ja chodím neuveriteľne rovno:D normálne aj bez opätkov..hlava rovno, chrbtica rovno a idem si:D no a neviem ale asi by to vyzeralo smiešne že uplne rovnučka - vystreta a na opätku:D či ani nie?:D
a mimochodom...ja si absolutne nerobim stresy z toho že neviem chodiť na opätkoch:D jednoducho raz na to prídem..a čo na tom že to teraz vyzerá zle..ved každý sa musí učiť:) tí ktorým sa učiť netreba sú tzv. talentovaný:D
aa viem už aj behať:Dno ale ako kačatko:D škoda:D

strngli

noo ono j to tak ze na ihlickach sa noha tak trochu "trasie", nevyzera to bohvieako, alee napr na plnom sa dobre chodi.. v tom korkovom napr, co teraz ide...

a whee_e dík za radu, rozmyslala som, ci prave nie najskor na pätu.. ale prejdem sa v tom trochu :D na takych 4,5 mi to nerobí problém,ale tie vyssie uz hej.

radsej nosimv kabelke žabky pre istotu :D