Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pancuchy :))

Príspevok v téme: pancuchy :))
cica177

cawte baby...chcela by som od vas radu...na nasej skole bude vianocny vecierok..chcem tam vyzerat super..kupila som si cierne tricko a na nom je neco zlatym nakreslene,potom budem mat zlatu trblietavu celenku,zlate velke kruhy a suknu a cizmy skoro po kolena,a na suknu zlaty opasok este...chcem sa vas opytat jake panchuchy k tomu??jake by sa hodili??...a co hovorite na to ako budem oblecena??je to w pohode??

cica177

diky za rady :)))....dneska som pozerala v bepone a tam boli celkom pekne :)...este nepoznate nejaky dobry obchod s pancuchami??..a na tom vianocnom vecierku sa tancuje..thakze nech to vyzera ako keby som isla na disco

...

Hodili by sa ti urcite cierne a vzorovane ak chces byt skor trosku IN, alebo urcite krasne budu aj cisto cierne hladke, krasne leskle ak chces byt skor trosku elegant....

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.