rozkos aj pre muzov?

Tommy

jj...on pri tom orgazmus určite nedosiahne....(iba ak študuje a praktikuje niekoľko rokov tantru a dokonale ovlada svoje telo:) jedine čo z toho bude mať je že ho to vzruši...a ak je aj dost neskuseny bude stačiť kúsok pohrať sa rukov a hotovo...
ak chceš aby aj on z toho niečo mal odporúčam ti odvdačiť sa mu potom bud oralom alebo ak sa na to ešte veľmi necitiš tak aj rukov - pre začiatočnikov aj to stači

jojo

on z toho nebude mat nic, vobec nic, len trochu vzruseny, ved sa mu pri tom ani nemusi postavit.. sprav mu za to fajku, to ho isto potesi :) a nebud fajnovka, nech sa ti vystrieka do ust, to je pre neho uz ine kafe :)

mia

myslim, ze je to malo pravdepodobne. Mojmu priatelovi sa to stalo raz a to vtedy, ked ma palcoval prvy krat. pre neho to bola prva vyskumna akcia do tela zeny,takze podla jeho slov bol vtedy v siedmom nebi. ale nemyslim, ze je to pravidlom, urcite potrebuje nejaku priamu stimulaciu.

dzegges..

lol....vy ste cudnii..a tie vyrazy ze palcovat..sak ked ty jemu honis to mas to iste jak ked on tebe "palcuje"...tak mu vyhon kladu a uvidis co z toho budes mat ..podla mna velky trt...:)

katika88

Tak ked ho nebudes drazdit tak sa asi sotva spravi.Akoze bude ho to vzrusovat ale nic viac podla mna.Mozno z neho troska vytecie ale orgazmus nebude mat len tak bez stimulacie.

chlapp

heh, no ak sa on, alebo ty jeho nebudes ziadnym sposobom priamo alebo nepriamo drazdit (hladkanie cez nohavice, alebo mu to nebudes robit rovno rukou ci pusou) tak sa maximalne urobi do slipov ale bez orgazmu. Jednoducho najprv erekcia, potom zasklb niekde okolo prostaty (ani ten nemusi byt) a uz ma svojich sibalov v trenikrach. Ale pravda, zase to zavisi od jeho poslednej onanie. Ak pred stretnutim "vyskakal delfina" (ako hlavny hrdina vo filme Neco na té Merry je) tak to s najvacsou pravdepodobnostou u neho hrozit nebude...