odfarbovanie chĺpkov!!!!!

JOLEN-Slovakia

Facebook: JOLEN Slovakia
web: www.jolen-slovakia.eu
mail: johana.takacova@gmail.com

Krém odfarbuje naozaj prirodzene, nedráždi pokožku. :) V ponuke viacero druhov (klasický, s aloe vera, gold). + aj iná kozmetika značky Jolen.

jankaaaaaaaaa

88maja tak to sa potom asi ty ucis blbosti. a ten peroxid musi byt aj v tom drahom kreme ked odfarbuje.. ale ty sa este musis vela ucit. a ta skola kozmeticky ta nauci asi len vytlacat vyrazky.. :D

monika2012

môžem ti poradiť, že odfarbovanie je síce dobré riešenie, ale nie je nič nad voskové pásiky. dlhé roky som si odfarbovala fúziky peroxidom vodíka, ale potom som sa odhodlala k voskovým pásikom veet. stoja okolo tých 5 eur. krutá bolesť je len fáma. trošku to síce zabolí, za štípe, ale nie je to nič strašné. takže to vyskúšaj a neoľutuješ :)

88maja

lol...peroxid dráždi pokožku....kde si zebrala že peroxid pokožku nedráždi ?? ..učím sa za kozmetičku ...tak o tom dačo už viem...eče aj čo mi hovorili v salóne..alebo majsterka na praxi ... račej si zisti jak vše funguje a ptm tu vypisuj blbosti ...a melírovací prášok ?? .. tak o takém sem eče taky nič nečula...

jankaaaaaaaa

take draje??????? sak to je uplne zbytocne. obycajny peroxid 6% ale aj 3% staci zmiesat s melirovacim praskom. maju to vsade v drogerii a stoji to tak do 5e.. a vydrzi to dlho. a nie krem za 16e?? fuha.. a urcite tak isto obsahuje peroxid. inac by nezosvetloval. aj smaotny peroxid s melirovacim praskom zjemnuje chlpy a cim vyssie % peroxidu alebo dlhais aplikacia tak tym svetlejsie a jemnejsie chlpy. a to ze peroxid drazdi pokozku? pochybujem ze to niekomu drazdi pokozku viac ako depilacia, alebo depilacne kremy. sak zeny si peroxid bezne davaju na hlavu na odfarbenie vlasov

minaa

No vidím že ten link nezobrazilo, ale keď si dáte stránku Mimibazar.sk a tam zadáte JOLEN tak by Vám ju malo vyhodiť :)

minaa

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s odfarbovacím krémom JOLEN. Pekne mi odfarbil chĺpky na blond, nie do žlta. Objednávala som si ho od jednej baby, čo ho ponúka na Mimibazari. Tu je link keby ste chceli: -odkaz odstránený-

jingles

ja mám zo -odkaz odstránený- depilissima crema ale odfarbuje to na žlto bo sa mi na slnku leskú ale tak je to vzdy lepšie než tmave