Lymfodrenáž

Príspevok v téme: Lymfodrenáž
Katuska12345

Ahojte, chcela by som podstupit Lymfodrenaz zevraj to dobre pomaha proti celulitide. Je to pravda, dokaze celulitida uplne vymiznut? Niesom tlsta len odkedy som zacala brat antikoncepciu tak sa na mna jedlo prilepuje a popri robote nemam poriadne ani cas cvicit a leto uz je tu, tak chcem ist na tu Lymfodrenaz. Je to dobre? Dakujem za vase nazory

kika775

absolvovala som lymfodrenáž strojom 10krat a mozem ju len odporucit!! celulitida sa zmiernila a obvod stehien sa zmensil o 2 cm. 10krat je najmensia davka a verim, ze keby som chodila dlchsie tak to je o mnoho lepsie, clovek po nej ani nevie ze ma nohy!! odporucam, treba si ale najst maserku, ktora vie co robi!!! je to velmi doolezite! lymfodrenaz musi byt v priebehu 5 dni opakovana, inak nema taky ucinok a tiez je tam vela dalsich veci, treba si to na nete prestudovat

Katuska12345

Dakujem za vase reakcie, vyzera to skor negativne ako pozitivne. Ale vsade zas citam ako to ospevuju tak neviem teraz. Poradim sa o tom aj s lekarkou a uvidim co povie. :)

delphia

lynfou sa o.i. aj metastazuju nadorove ochorenia do vzdialenejsich organov. nakolko nikdy nikto nevie, co v nom je, tak bez dokladneho lekarskeho vysetrenia sa lynfodrenaz neodporuca.

mrkvicka

...a tym dlhy monologom som chcela povedat, ze schudnutim sa mi zmenila a spevnela postava a skoro vymyzla celulitida...limfo ju vobec nezredukovala

mrkvicka

ahoj, ja som bola na lymfodrenazi. absolvovala som ju 12 x v rozmedzi 4 tyzdnov. myslim, ze mi velmi nepomohla, viem to preto, lebo som si merala obvody pasu, bokov a stehien a ziaden vysledok. stravovala som sa normalne /nejem sladke ani mastne skor viac zeleniny/. neskor som zaradila pohyb na orbitreku a obmedzila moj denny prijem na polovicu a schudla som behom 2 mesiacov 6 kil. takze z toho vidiet, ze najviac pomaha pohyb a strava, lymfo moze byt iba ako pomocna barlicka...mam 27 rokov