buchta ...buchtisko

zjuzjika

zakomplexova dakujem ja si budem uzivat svoju uzasnu postanu 167/48 a aj priatela, aj tie uzasne handry v skrini, pretoze na mne ukazu krasne,kedze mam super postavu...ach jo...co s tebou? nic ... sa prezer do smrti, tak ti traba.....neivem naco sa tu stazujes a spovedas ked neches so sebou nic robit.... a kolko mas rokov?

zakomplexova

monique11: Tak si maj 50kg a ja budem ako slon,a vsetci sa budet smiat.Kaslem na to.Aj tak to nikdy nedosiahnes,lebo si sa prezrala do 77kg.

zakomplexova

zjuzjika: Ano budem sa prezierat a budem vazit 100kg,a Tebe to moze byt uplne jedno.Neznasam vsetkych chudych ludi,krasne baby,vypracovane tela,Vam sa vsetky zije lahko a hovori ked mate vsetci nadherne postavy.Nikto ma nikdy nepochopi :-(

zjuzjika

zakomplexova mohlo to byt s tym vyhdzovanim jedla aj obrazne povedane, tak ho jednoducho nejedz nic sladke, slane vysmazsane, a jedz zdravsie...

monique11

zakoplexovana ...nie len to ale si este k tomu hlupa...snazila som sa ta podporit ale ty nechces vyhovorky vyhovorky vyhovorky...ked nabuduce okolo prejdem a budem mat o 20 kil menej budes plakat nad tym ze si sa nepremohla ....to je vsetko nemam k tebe viac co dodat ja budem kocka :) uz coskoro

zakomplexova

jajka001_: Mam to vyhadzat z chladnicky?Ty asi nerozmyslas,niekore deti hladuju a ja mam vyhadzovat jedlo a akoze myslis si,ze co by mi na to povedali rodicia keby prisli domov a nasli jedlo v kosi?Zabili by ma.

zjuzjika

zakomplexova tebe neni asi pomoci...tak co ti tu mame pisat, ved sa ti snazime pomoct ale ako vidim, ty sama nechces, ches sa len lutovat a prezierat tak len tak dalej, mne je to sum a fuk

zakomplexova

Na o mi je kondicka,ked budem vazit 72kg,mne absolutne nepomaha rychla chodza,chodenie po schodoch,prechadzky.S tym ja v zivote neschudnem.A ked zacnem behat,tak vydrzim max.5 dni,a potom nejdu ziadne kila dola tak prestanem a dalej zeriem.Nepiste mitu,ze chdunut sa am pomaly a take ludy,nespadla som z visne.Ale chduli by ste Vy niekto pol roka?Asi by Vas to nebavilo.Tak nerobte zo seba expertky na krasu a stihlost,ked mate 40kg.

jajka001_

zakomplexovana, teraz pekne vstan, chod do chladnicky a do skrin, vyhadz vsetky sladkosti a slanosti do kosa. napis si zoznam jedal a vyskrtaj z toho vsetko sladke a mastne a nezdrave. nakup kopec zeleniny a napln nou chladnicku. vylej vsetky sladke malinovky a dzusy. vypoj tv z elektriky. lebo urcite pred nou stale sedis a nadzgavas sa. takisto vypni pc. a chod si von zabehat. alebo sa len prejst. a chod tak dlho, kym budes vladat. a zajtra tiez. aj pozajtra. kazdy den.