laska ku dvom chalanom..

Príspevok v téme: laska ku dvom chalanom..
absinthka

milujem dvoch chlapcov paralelne. s jednym je to stabilny, fungujuci a pekny vztah, dokonca sa so mnou chce ozenit, az skoncime skolu. Druhy je moj ex, ktory ma sice sklamal ale nedokazem nanho uz rok a pol zabudnut. prosim vas co sa s tym da urobit? skusala som uz zabudnut, aj kamaratstvo s ex, ale mam vycitky svedomia, na druhej strane som stastna, ked s nim napr. chatujem.. chyba mi, tazia ma tie vycitky a mam pocit, ze mi z toho nakoniec preskoci..

p.s. som uz dospela, mam 21 rokov.

slawiq

to ze je tamten ex ktoreho milujes znamena ze si milovala to krasne co ste spolu prezili no keby si sa k nemu vratila znova by ste sa rozisli presne preto, preco vtedy. to uz neje laska len spomienky. a mozno ze ten terajsi je len zvyk uz :)

absinthka

ved to, ze mozem stratit dvoch, mne tak blizkych ludi:( su to skveli chalani a ja nechcem ublizit ani jednemu z nich:( nezasluzia si to.

ale ked ja si neviem ani bez jedneho, ani bez druheho predstavit svoj buduci zivot..
neviem co robit, ide o dvoch uplne inych ludi a kazdy ma nieco, co tomu druhemu chyba a to ich robi jedinecnymi.

lienka, ja som to tiez nemyslela v zlom:) ak to tak vyznelo, mrzi ma to, tak som to nemyslela..

lienka48

absinthka,nemyslela som to v zlom,ja sama som nieco podobne zazila a viem ,ako sa citis.je tazke sa rozhodnut,hlavne,ak ti na oboch zalezi...

absinthka

lienka, ja ho predsa neberiem ako rezervu, nemozem za to, ze ho este stale lubim. ani ja mu asi nie som lahostajna, ale nic sme zatial nepodnikli.

sondrita, dakujem ti za pochopenie, ani nevies ako vela to znamena pre cloveka, ktory ma non stop vycitky svedomia:)

muriska, kto nezazije, nepochopi, tak ma neodsudzuj. clovek si nevybera v tychto veciach, co ak sa to raz stane aj tebe? ale samozrejme, to ti neprajem, je to velke trapenie. a ano, pisem sem, na toto forum, pretoze nemam zastupy priateliek na zivot a na smrt. nemozem to nikomu povedat..

lienka48

Myslim si,že by si si mala zvazit pre a proti u oboch chalanov a rozhodnut sa .Netahat ani jedneho z nich za nos,ani tebe by sa to urcite nepacilo.Skus porozmyslat,či nieje v tvojom terajsom vztahu nieco,co ti mozno vadi alebo chyba a ci kvoli tomu si nenechavas svojho byvaleho ako "rezervu".

sondrita

No ja ta uplne xapem:( Mne sa stalo to iste. Niekedy je proste strasne tazke zabudnut na ex...teda si stastna s terajsim, ale niekedy sa v myslienkax vracias k byvalemu a je to velke lakadlo. Hovoris, ze si s nim pises...iba v kamaratskom duxu, alebo je to cosi viac? Bud zistis, ze ten ex nestoji za to, aby si si pokazila terajsi vztah a je to iba pobluznenie...alebo sa k nemu vratis. Uz len to, ze si spolu pisete ta k nemu viac pritahuje...

muriska

Ja si myslim ze by si mala zabudnut na ex, prerusit s nim kontakty, preboha ved je to uz rok a pol - a zacat konecne zit! viem ze mne sa to lahko hovori, ale uz by si sa mala konecne rozhodnut, ja na mieste tvojho noveho frajera sa s tebou rozidem a ani za tebou nezakuknem. Mozno si prilis rychlo skocila do noveho vztahu a to o tvojej ,,dospelosti nic nesvedci,, najprv si si mala dat pauzu a zabudnut. Tak sa to robi. Viem ze niekto dokaze hned skocit do noveho vztahu, ale zvacsa je uz ten dotycny vyrovnany s tym, ze s predoslym vztahom uz nikdy nic nenarobi. Myslim vsak, ze postojom milujem oboch nic nenarobis. Nikto do vasho vztahu nevidi, ci ta este ex chce alebo nie. A ako by si asi ublizila tymito forumackymi recami tvojmu sucasnemu ani nemyslim. Chudacik.