Priberanie pocas brania antikoncepcie

Fitka020

Lucinda00: To isté som si hovorila aj ja. Užívala som začiatku jednu HAK, ktorá nemala na mňa žiaden vplyv a ani na postavu. Keď ju prestali vyrábať, musela som prejsť na inú a tá mi už nesedela. Vyskúšala som asi ďalšie 3 druhy a všetky to isté. Začala som priberať, pritom pohyb som mala stále rovnaký (som fitnesska, stále som cvičila), stravovala som sa zdravo, proste nič v mojom živote sa nezmenilo, len som začala priberať. Zväčšili sa mi prsia o dve čísla, takisto aj konfekčná veľkosť. Po troch rokoch som musela prestať s užívaním, pretože som mávala hrozné migrény, zhoršil sa mi stav pečene... Odvtedy som opäť začala chudnúť, dala som dole bez sebemenšej snahy 12 kíl a dostala som sa opäť na svoju váhu ako pred dvomi rokmi.

Lucinda00

nechápem ako môžte priberať z HAK. Ja som schudla ešte aj 2 kg ako som obmedzila sladké. Treba sa držať na uzde

sydney

mno skus s hybat,ja zacinam napriklad s posilkou,ale to su ine zdravotne prolemy. ked som uzivala Jeanine,tak som vobec nepribrala na tele,iba v prsiach,zvacsili sa,no a neberiem uz pol roka antikoncepciu - doktor prikazal docasne vysadit,ale nepribrala som,a vsetko je tak ako predtym.posilka to vsetko ale isti :)

cicka02

ahojte.aj ja beriem lyndinette,uz vyse 2roky,ale nemam stym problemy,ani som nepribrala,ani ziadne vedlajsie ucinky z nich nemam.len co ma najviac hneva je ze ked mame zeny svoje dni a vysadim lieka tak ma boli ukrotne hlava,lebo uz mam organizmus zvyknuty na hormon,ale inac parada.chrani to proti prirastku do rodiny.:-))

Schatzik

Ahojte. Brala som antikoncepciu 3 roky. Postavu som mala stále štíhlu. Po vysadení som začala rapídne priberať (4 Kg za 5 mesiacov). Menštruáciu mávam pravidelne. Máte s tým niekto skúsenosti.

Dalenka

hm mirindish, to je asi tazke, lebo na kazdeho to posobi inak... mne napriklad z Yazu prestalo chutit jest... a takisto o inych som citala ze niekto z nich pribral a niekto schudol... musis si asi sama najst tie spravne