Priberanie pocas brania antikoncepcie

Dalenka

Baby, ja som brala HAK 3 roky, a za tie tri roky som pribrala 20 kg a neviem o tom ze by som nejako zmenila stravovacie navyky... a ani neviete co vam to po case spravi so psychikou, no hroza... je to vazne svinstvo, viem ze je tazke mat vazny vztah bez nej ale porozmyslajte radsej o niecom bez hormonov.. ja som to velmi olutovala... vela stastia

janitta

caute,ma niektora z vas skusenosti s tym kruzkom co sa zavadza na 3 tyzdne ? lebo skoro mesiac beriem mercilon a priberam a priberam,mam depresie,nechut na sex,bolia ma prsia no hruza... idem skusit ten kruzok vraj ma malo blbich hormonov tak chcem vediet .

babuliatko

katka musis skusat a vybrat si taku aka je pre teba najlepsia...mna sa gynekolog kazde 3 mesiace pyta ci som spokojna ci nezmenime...

katkaa8

ahojte...aj ja mam problem s tym ze som zacala brat antikoncepciu a pribrala som...beriem CHLOE asi 2 tyzdne a uz som pribrala...citim to aj sama na sebe.mohli by ste mi niekto poradit nejaku antikoncepciu z ktorej sa nepribera???dakujem....

alica7

z casti to moze byt vyhovorka a z casti ide aj o zadrziavanie vody .. lenze HAK zasahuje do prirodzenej hormonalnej hladiny a ta ma velky vplyv na metabolizmus ... cize antika a priberanie spolu poriadne suvisia ...

leerka

8ala8 to ze si pribrala z antikoncepcie nie je vobec pravda, to si len baby vzdy hladaju vyhovorky a hak je ta najlahsia pre nich..... to s tym nema nic spolocne....

voda123

Ranajkujem len ovocie, ale obed mam normalnu porciu varenu, aj veceru si kludnesom stihla bez hladovania a je to aj zdrave:)A nejem pecivo ani zakusky ani klobasky, ani cipsy to je dufam jasne