Priberanie pocas brania antikoncepcie

usiko

Baby, ked nechcete pribrat, berte Yasminelle lebo Yadine, nepriberiete, ja som brala a schudla som....teraz som vysadila ....a mama konecne chut na sex...co som nezazila po celych 11 rokov brania antikoncepcie...takze hura na to..

lu66

ja som brala 3,5 roka minisiston a schudla som z neho dobrých pár kg. Narástli mi prsia atď. Potom som vynechala na tri roky, no po vynechaní som pribrala asi 20kg podotýkam, že nie tuk ale vodu. Podarilo sa mi schudnúť a dneska som začala s Lyndenette tak som zvedavá čo z toho bude.

sonka

ahojte, prosim vas viem mi niekto poradit? Beriem 5 mes. diane35 kvoli pleti, čo som velmi spokojna, no zaujima ma, či od tychto tabletiek aj prsia narastu..čo by som bola velmi rada..dakujem za odpoved a ochotu, pa

drobec18

nepribera sa z natikoncepcie!
ide o to ze na zaciatok ako ju zacinas brat mas väcsiu chut do jedla..a ak si sa jej podala a jedla si tak sa necuduj..mne moja gynekologicka povedala toto hned na zaciatku a ze vzdy ked budem mat chut tak si mam dat zeleninu.. zvykla som si a ted jem dokonca este menej ako predtym ako som zacala antikoncepciu brat

bubinka

samozrejme, ze som papala viac, ale co to sposobilo??predpokladam, ze tie hormony z hak.predtym som vzdy vazila okolo 46kg, tolko som mala este v auguste. Teraz mam 59kg na vysku 160cm. a uz skoro vobec nejem, vysadila som hak a furt nic nechudnem,...

elle

Bubinka ked si tolko pribrala to znamená že si musela ovela viac jest ako predtým a tažko ma niekto presvedčí o opaku.Vela báb sa vyhovára na entikoncepciu

lucia313

dee ... dakujem za odpoved... lebo som sa stretla na nete vo forach s viac zlymi skusenostami ako tymi dobrymi... tak uvidim ako bude na nu moje telo reagovat... papa

frontman

moja zena brala HAK asi 8-9 rokov, nepribrala nejak moc, ale predsa trochu hej. teraz to vysadila a hned je stihlejsia a krajsia. :))) a ma viac chut na sex