nemame sex

Príspevok v téme: nemame sex
cica

Ahoj. Moj priatel uz dlhsiu dobu nema vobec chut na sex. Milujeme sa 1-2 krat do mesiaca. Jemu to vobec nechyba. Som z toho smutna, neviem v com je chyba. Ked sa milujeme tak je to dobre, paci sa to mne aj jemu. Len ho k tomu treba stale nutit. Sme zasnubeny od leta a chceli sme sa brat, ale ja vazne uvazujem ci je to spravny krok. Bojim sa ze sa to nezlepsi a manzelstvo bude utrpenie pre nas oboch. Poradte ako to dat do poriadku.

katika88

Cica no ako vravim ten moj niekedy nema energiu ani na maznanie.No ale co sa tyka bozkavania tak tam nemame problem.Mala by si sa s nim vazne porozpravat ze preco sa uz ani nebozkavate, to uz je podla mna ine kafe.

katika88

Cica moj priatel pracuje presne tak ako ten tvoj a poviem ti je z toho riadne unaveny.My sme spolu este nespali zatial sa len tak mazname ale poviem ti ze obcas je z tej roboty taky utahany ze nema chut ani energiu ani na to aby sme sa spolu pomaznali.Ale on je tiez taky typ ze to nepotrebuje az tak casto, raz za tyzden mu bohate staci a tym ze tolko pracuje tak je to obcas este menej casto.Myslim si ze by si mala pochopit ze makat 12 hodin denne neni ziadna sranda.

zdenka

Cica...viem o com hovoris aj ja som mala traumy z toho aky je moj muz nesexuchtivy.No postupom casu/sme spolu uz 13 rokov/som si uvedomila ze su aj dolezitejsie veci v zivote ako sex.Moznoze keby som mala dostatok sexu,nemala by som ine veci../starostlivost veskeru od mojho muza/.Opakujem keby si niekde nasla viac sexu chybalo by ti nieco ine dolezite vo vztahu a potom by si mozno ani nemala chut na sex.Skus si pomoct sama,alebo zaved nieco totalne nove do vazho vztahu.....kup si vibrator.

cica

asd: on pracuje na smeny. robi dvanastky, den, noc ale potom ma dva dni volno. tak snad ked cely den spi, mohol by mat energiu aspon dalsi den. ci nie? ja neviem, ale myslim si.

cica

zdenka: pre mna je to strasne malo 1-2 krat do mesiaca. keby to bolo aspon kazdy tyzden, nejako by som to este prehryzla. ale najviac mi vadi, ze ked ja nezacnem, tak jemu to nechyba aj 2 tyzdne.

zdenka

Caute.Aj ja som na tom podobne..mam 34 a muz bude mat 35.Aj u nas bolo vzdy toho sexu pomenej,no ked sa sex uskutocnil skoro vzdy stal za to.Uvedomte si dolezitejsia je kvalita a nie kvantita.V zivote je velmi dolezity sex..no su aj dolezitejsie veci......porozumenie,komunikacia,tolerancia v manzelstve.Poznam vela takych parov kde je sex casto ale chybaju tam ine pre zivot dolezite veci.Rozmyslite si ci to stoji za to rozvadzat sa koli sexu.

slnecnica

ahoj. kolko mas rokov a kolko ma tvoj priatel? Ja mam tiez podobny problem. Ale ja mam 29 a on ma 36rokov. Tiez mame sex tak 3 krat za mesiac. Je to velmi malo. Tiez sa mu nejako nechce alebo mu to nechyba. My sme spolu uz 4 roky ale cim dalej tym viac uvazujem o rozchode. A asi to tak aj dopadne, ze sa rozideme.