Wsetkym,ktorym chyba sebawedomie,a chcu mat vysportovanu postavu:)

Príspevok v téme: Wsetkym,ktorym chyba sebawedomie,a chcu mat vysportovanu postavu:)
majuska125

Takze mam 16 rokow,mam par kil na vyse,ale chcem mat vysportovanu postavu,len tak jemmne strasne sa mi to paci aj chlapcom,aspon aby jedna vec bola na mne pekna,nemam ziadne sebavedomie,som tucna baculata tvar,vyrazky diwne wlasy:)no idem s tym vsetkym nieco robit.Mam mesiac na to,pravidelnost je zaklad co sa tyka jedalnicka bude vyzerat asi takto:
ranajky:zemla/,bageta celozrnna z bufetu/,ceralie
desiata:jablko,banan,pomaranc
obed:klasika:halusky,rizoto,zapekane cestoviny,alebo co v skole navaria aj slade si dam dakedy aby som sa potom neprejedla
olovrant:jablko,zelenina dusena a pod.
vecera:zeleninove jedla,plus tie bielkoviny jogurt,tvaroh,acidko,alebo nieco zdrawe:)
a obcas ked zhresim tak 1 pernikom,alebo milou to je moj naj keks alebo ked nieco slane tak napr.si dam polku cipsov
no a pohyb:4 krat do tyzdna beh po 30min,dalej chodza 5 dni v tyzdni okolo hodinky do skoly:)
Potom ked sa mi vsetok tuk da het:)budem happy lebo tymto by som mohla schudnut 5 kilo potrebujem,aby som ziskala sebavedomie,a mohla nosit tricka bez toho,ze ked si sadnem vsetko tecie:Dale si dat suknu alebo ist smelo na plaz:D Chcem to dat dole sportom a zdravou stravou,takou klasickou aku doma mame,aby som sa necitila daka ze brutalna buchta co musi mat specialny dietnicek:)a doma mamka nevari mastne, zdrave veci pomerne ved brat a sestra maju super postavy len ja som sa prejedala kvoli skole,ale musim to zmenit a najst si na vsetko cas hadam to pojde:)Mozte sa mi k tomuto vyjadrit

poliewoocka

Ale no bubynka, nestras:)
Majuska by mala len viac papat bielkoviny a menej sacharidov, tie vlocky s cukrom jedine ak tak po poriadnom treningu na doplnenie svaloveho glykogenu, inak to ide do tukov..
A, majus, nemusis zjest vsetko, co ti predlozia, nauc sa povedat nie:) mozno fakt "cinska" porcia alebo si zvol inu alternativu.

majuska125

no tak dneska som si napriklad dostala chut na sladke:D
ranajky:jogurt s bananom
obed:sojove masko,jedno vajce,chlieb:D
olovrant:2male misky ovsenych vlociek s cukrom:( no co uz mla som chut zrovna dve nemuseli byt:)
vecera:uz len zeleninka:))
A najviac ma stve ze zajtra budem si musiet dat palacinku,a este asi pirohy lebo pride navsteva:)no newadi zas bez sladkeho nemozeme byt

slniecko77

schudnut?

napiste vsetky kocky , da sa to aj bez liekov a zdravo a dokonca to vycisti krasne plet

slniecko14@gmail.com

majuska125

inac dneks aosm mala na na obed kus slaninnky:(ale newadi,hlawne ze som sa neprejedla:)ale tak poctivo si zapisujem zatuial sa ok stravujem este su to eln 2dni:)a mnerala som sa pas mam 69:))jupiii mojj cile je 9cm dat dole a zadok 94:))co som mala 96 vzdy ked som sa merala,jujky zajtra idem behat tak sa tesim teda behawam pondelok,streda,piatok,nedela,a w juli sa odwaziiim moc mi ani nejde o tie kg,ale klen tak zo srandy ale potom cele prazdniny cem vyuzit aktivne dalej sa venovat sportu,lebo zas za mesiac pochybujem ze si tak zmenim postavu ze budem spokojna:)

majuska125

jj no potom som robila bratovi hranolky,a dala som si:Dnwjm kolko,ale na moje pomery tak akurat:Dtakze som rada,ale od zajtra sa uz nesmie nic stat,idem si zapisovat do zositka aj co som zjedla,pohyb vsetko aby som to mala pod kontrolou:)

vikinkaa

majuska,ta dusena zeleninka na masle je uplne v poriadku:)mozes si k nej dat aj kusok syra, alebo kusom chudeho maska, to su bielkoviny tie sa mozu na vecer.

DancaBB

inak uz ked sme sa dostali k tym napojom..ak ma niekto pocit ze len cista voda mu moc nestaci, tak baby pite caje...samozrejme nesladene...ovocne, cirne, zelene...aspon ja mam taky pocit ze ked si dam caj, ci je teply alebo aj vychladnuty, ze aspon trochu nejaku zmenu mam v pitnom rezime...a ja ich denne vypijem aj 4 a k tomu kopec mineralky...aspon trochu zmeny...aspon nejaku chut z tej vody citim :D

majuska125

no ja som tu bagetku myslela v krajnej nudzi:)skor si spravim domacu,ze si kupim ceralnu natriem pomazankou oblozim zelenninou a syrom:)napr.ano to je welmi dolezite ja uz vobec ani sladene napoje nepijem