Wsetkym,ktorym chyba sebawedomie,a chcu mat vysportovanu postavu:)

Príspevok v téme: Wsetkym,ktorym chyba sebawedomie,a chcu mat vysportovanu postavu:)
majuska125

Takze mam 16 rokow,mam par kil na vyse,ale chcem mat vysportovanu postavu,len tak jemmne strasne sa mi to paci aj chlapcom,aspon aby jedna vec bola na mne pekna,nemam ziadne sebavedomie,som tucna baculata tvar,vyrazky diwne wlasy:)no idem s tym vsetkym nieco robit.Mam mesiac na to,pravidelnost je zaklad co sa tyka jedalnicka bude vyzerat asi takto:
ranajky:zemla/,bageta celozrnna z bufetu/,ceralie
desiata:jablko,banan,pomaranc
obed:klasika:halusky,rizoto,zapekane cestoviny,alebo co v skole navaria aj slade si dam dakedy aby som sa potom neprejedla
olovrant:jablko,zelenina dusena a pod.
vecera:zeleninove jedla,plus tie bielkoviny jogurt,tvaroh,acidko,alebo nieco zdrawe:)
a obcas ked zhresim tak 1 pernikom,alebo milou to je moj naj keks alebo ked nieco slane tak napr.si dam polku cipsov
no a pohyb:4 krat do tyzdna beh po 30min,dalej chodza 5 dni v tyzdni okolo hodinky do skoly:)
Potom ked sa mi vsetok tuk da het:)budem happy lebo tymto by som mohla schudnut 5 kilo potrebujem,aby som ziskala sebavedomie,a mohla nosit tricka bez toho,ze ked si sadnem vsetko tecie:Dale si dat suknu alebo ist smelo na plaz:D Chcem to dat dole sportom a zdravou stravou,takou klasickou aku doma mame,aby som sa necitila daka ze brutalna buchta co musi mat specialny dietnicek:)a doma mamka nevari mastne, zdrave veci pomerne ved brat a sestra maju super postavy len ja som sa prejedala kvoli skole,ale musim to zmenit a najst si na vsetko cas hadam to pojde:)Mozte sa mi k tomuto vyjadrit

vikinkaa

držim palce, ja som podobnym sposobom tiez dost schudla:))k tym ranajkam ta skolska bageta nie je moc idealna kvoli majoneze, skus vsak ovsene vlocky a jogurt, alebo celozrne pecivo so syrom ,zeleninou,a a sunkou.inac fajn jedalnicek:)a nezabudaj na pitny rezim , ten je velmiiii dolezity, pi minimalne 2l denne a to neperlive mineralky a bylinkove caje:)

majuska125

ale to kura to je len ked niekde sa uz musi jest vies co to tak 2 krat za pol rok mozno:Ddakujem za podporu chcem to uz naozaj zvladnut wed bude leto:)a chcem pekne vyzerat vo svojich veciach,ale wahu na mesiac odlozim nechcem sa vazit a stresovat fakt,waha pre mna vobec nebude postatna ani pri tom ked osm uz schudla naco su dake cisla??dolezite je ako sa citime,alebo cm a welkost oblecenia mne hlavne ide o to aby som nemala tuky:)

poliewoocka

Majuska, ak jes kura, tak nie si vegetarianka:)) odbocila som..
vybrala si si super cestu, len tak dalej, zvladnes to!:)a mas pravdu, obcas si dopraj aj nieco sladke alebo pizzu a tak, lebo neskor tak ci tak dostanes strasne chute. A kuracie masko a ryby, to nevynechaj, su chude a malo tucne, ale zato bohate na bielkoviny, a ryby na omega mastne kyseliny, ktore ti ochrania svaly:)

majuska125

oki:)tak zhresim dakou musli tycinkou alebo co,ja nwjm nebudem si to davat ze dva razy za tyzden proste ked dostanem chut,lebo to nema vyznam sa tyrat vsetko sa raz vratii:)a ked s abudme stravovat bez obmedzania ze vsetko mozem tak to mi dlho vydrzi,ale som vegetarianka maso moc nemusim,len kura,ale chcem konecne schudnut tych 5kilo,lebo vidno to na mne:(,no a potom si uz len udrziavat postavu sportu sa nikdy nevzdam wyborne sa po nom citim a od septembra idem tancovat takze o pohyb budem mat postarane:)

sweet_lolitta

majuska, je to fajn, tvoj jedalnicek sa da aj vydrzat, pre zaciatok sa naucis aspon, ako sa neprejedat, ale len zasytit. No chipsy by som vynechala, je to hlupost, lebo existuju aj lepsie nahrady za mastne zemiaky, pukance, tycinky>> bio spaldove s lanovymi semienkami, su super k telke a lahke a zdrave :) ak bagetu tak bez majonezy, takisto zbytocnost.
Ja som tiez takto zacala a vydrzalo mi to uz 2 roky, plus som zacala posilkovat, v lete korculovat, to zboznujem a v zime obcas aerobik, schudla som dost a teraz si vahu len drzim :)

DancaBB

celkom dobry jedalnicek ale tu celozrnnu bagetu by som nejedla..lebo v bufetoch...to su take zvacsa majonezove, neviem..mozno vy mate nejake dobre zdrave:D
a ked si chces dat nieco dobre, tk si ale chipsy urcite nedavaj..to je strasna kaloricka bomba, radsej nejake slane tycinky, lebo chipsy to je fakt samy olej...zaklad je jest tak ako mas napisane 5 krat denne ale v mensich porciach, pohyb a verim ze to zvladnes..aj ja teraz dzim dietu, uz mam dole 2 kila:D