Co skutocne vybieli zuby?

lentee

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

Patta

veteri - ESET antivirak mi hovori: "Našiel sa potenciálne nechcený obsah" ked idem kliknut na ten tvoj web :D naco tu propagujes ten trapny cinsky produkt z alibaba.com? Ved keby sme chceli, tak si ho kupime tam za 50 centov a nie na tom tvojom podradnom webe za 30 eur... na take braky ti nikto nenaletí...

veteri

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

mravciacik

@tutri no ja olivovy vacsinou pouzivam na varenie..aj ked nieco vysmazam tak len na olivovom oleji..stoji do 20€..v niektorych e-lekarnach je lacnejsich v niektorych drahsi..treba popozerat kde je najlepsia cena..sklovinu ti neposkodi, toho sa bat nemusis..ale vidis patta ma este nejake tiez lacnejsie produkty s ktorymi ma ona skusenost tak ked chces tak sa skus este na nu nakontaktovat ze s akym ma skusenosti a tak..ja mam iba z tymto, takze o inych ti neviem nic napisat..

FromLenka

Ahoj spracovala som u mňa na blogu príspevok ako na žiarivý úsmev a biele zuby: -odkaz odstránený-

Ak sa ti páčia moje príspevky nájdeš ma aj na FB: www.facebook.com

Patta

Ludia, POZOR na tuto MANZARU (uzivatelka Manzara). Je to marketingovy pracovnik eshopu notino sk a robi tu trapnu reklamu...rovnaky prispevok dala aj tu: www.zdravie.sk

A moj komentar z tamtej diskusie sem skopirujem, kedze nenavidim taketo trapne a ubohe samoreklamy!!!

Popoluskaska aj Manzara - typicke prispevky od marketerov parfums.sk (teraz uz notino.sk) - inak eshop, ktory sa premenoval, lebo jeho meno uz bolo veeeelmi casto spajane s fejkovymi parfemami :D...Títo marketeri davaju do diskusii stale taketo velmi podobne prispevky zakoncene tvrdenim, ze nakupuju na notino.sk...Nekupujte tam nic. Bojkotujte to. Uz len za to, ze si takto sami robia trapnu reklamu.
K paste, o ktorej tito marketeri pisu - samozrejme ze zuby nebieli, kedze ziadna pasta nedokaz zuby vybielit. Na bielenie zubov su urcene ine produkty a procedury ako pasty. Pasty zuby vedia len cistit, ale bielit...? ako? Ved predsa toto musi uz chapat aj uplny laik ze sa to pastou neda. Ta pasta, ktorej tu robia reklamu ma akurat tak dobru obchodnu maržu a preto si vybrali na chvalenie prave ju :) je to cisty biznis...jednoduchi ludia to nechapu a prave na takych biznismeni zarabaju a bohatnu. Nenechajte sa oblbnut...

Manzara

Ja som za zubnú pastu s bieliacim účinkom MEDIBLANC Whitening. Narozdiel od väčšiny pást dokonale vybieli zuby pomocou špeciálnych silík, ktoré na seba dokážu naviazať až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia a vďaka tomu, že nemajú ostré hrany sú veľmi šetrné k zubnej sklovine. takže bezpečné a účinné ;) Kúpiš ju za cca 8eur na notino.sk a bieli jedna radosť ;)

Patta

:D
Ten ich white look urcite neskusaj, je to lacny slovensky produkt, ktory nema nic spolocne s bielenim zubov. Je to ucinne na bielenie zubov asi tak, ako hocijaka obycajna zubna pasta, akurat ze je to o nieco drahsie ako tie pasty... Nema to ziadnu ingredienciu, ktora by vedela zuby ucinne bielit. Este som nikdy od nikoho nepocula, zeby to niekomu zuby vybielilo, prave naopak, vsade same negativne ohlasy bez efektu bielenia a to je aj pochopitelne ked si pozries zlozenie...
A urcite nerob to co ti radi, ze "najprv vyskusaj nieco lacnejsie". To nerob. Toto je presne chyba vacsiny ludi. Skusaju najprv kadejake taketo lacne veci a nakoniec aj tak skoncia pri drahsom produkte, lebo len ten ma ucinok... Ale ked si zrataju peniaze co povyhadzovali postupne na tie lacne produkty, tak nakoniec zistia, ze to si radsej mohli kupit jeden drahsi, ale ucinny produkt a mali by to vybavene...
biele zuby nie su lacne... treba sa zmierit s tym, ze biele zuby nieco stoja. Nemusia stat 400 eur ako stoji bielenie zubov u zubara, su aj kvalitne produkty, ktore zuby ucinne bielia. Ale nebudu stat urcite nejakych 10 ci 15 eur, to nie... Tolko stoji obed v restauracii, ale nie biele zuby... Treba si pozriet normalne napriklad recenzie skutocnych overenych zakaznikov na heureke, tam najdes adekvatne rady a realne skusenosti (pozor: rozlisuj tam anonymov a overenych zakaznikov - anonymovia su casto samotni predajcovia, ktori si sami pisu recenzie...).

tutri

*Mravciacik*
Veď toto, že je zdravší ako len klasický olej, preto si ho aj kupujem aj keď je drahší..A potom niekedy kokosový striedam ešte s olivovým, ten je predsa len o čosi aspoň lacnejší..Ten systém koľko stojí?..Ten patrí medzi tie lacnejšie produkty, či ani nie?..Vôbec neviem, čo vyskúšať ako prvé..Bojím sa totiž, aby som si nezničila zubnú sklovinu, vieš?