Co skutocne vybieli zuby?

mravciacik

@tutri ano to verim ze ti na tvar pomaha, lebo aj ja ho pouzivam na tvar a potom na varenie..je predsa len zdravsi ako slnecnicovy alebo iny olej..neviem, to uz je na tebe pre ktory produkt sa rozhodnes..ja som odskusala len white look system a ine produkty zatial nie..lebo tento mi stacil a dosiahla som taky vysledok, aky som chcela..ale su rozhodne aj ine produkty..ty sa uz musis rozhodnut ze ktory..zacala by som mozno lacnejsimi a potom ked tie nezaberu tak drahsie..

tutri

*Mravciacik a Patta*
Ďakujem za Váš názor..Aj som si myslela že to je len nejaký blud a že nejaké uhlie nedokáže vybieliť zubnú sklovinu..Len som chcela počuť názor aj iných ľudí..Kokosový olej síce používam na tvár a tam mi pomáha ale taktiež na zuby si to neviem predstaviť..Čo by ste mi teda poradili?..Čo je účinné?

tutri

*Mravciacik a Patta*
Ďakujem za Váš názor..Aj som si myslela že to je len nejaký blud a že nejaké uhlie nedokáže vybieliť zubnú sklovinu..Len som chcela počuť názor aj iných ľudí..Kokosový olej síce používam na tvár a tam mi pomáha ale taktiež na zuby si to neviem predstaviť..Čo by ste mi teda poradili?..Čo je účinné?

Patta

Zivocisne uhlie nie je bielenie zubov...je to uhlie. Ak chces bielit zuby, tak to ako ta vobec moze napadnut "zivocisne uhlie"? Alebo kokosovy olej? Ten je urceny do kuchyne...Zuby sa bielia inymi pripravkami ako uhlim a olejom...ked velmi chces, mozes si ich potierat aj uhlim ak si ich chces znicit, alebo olejom ked myslis, ale bielit sa takto zuby nedaju, je to chemicky nemozne...

mravciacik

@tutri zivocisne uhlie som skusala no to mi nepomohlo a nevsimla som si ziadny vysledok ze by som mala bielsie zuby..podla mna to je len dalsi nejaky trik aby nalakali ludi aby si to kupovali..no byt tebou nevyhadzujem za to peniaze..potom som skusala aplikovat jeden produkt..aplikacia trvala 10 dni a to mi do urcitej miery vybielilo sklovinu..uz potom by som ti skor poradila take nieco alebo som pocula ze este aj kokosovy olej je na bielenie dobry, ale ten nemam odskusany..

tutri

*Ahojte*
Čítala som na internete o rôznych metódach bielenia zubov..Neviem ktorú vyskúšať..Dosť ma láka vyskúšať to živočíšne uhlie, keďže aj kamarátka mi včera hovorila že si ho kúpila..Máte niekto s ním skúsenosti?..Vybielilo Vám to zuby, alebo radšej vyskúšať nejaký iný systém alebo produkt? Čo by ste mi poradili?
*Ďakujem*

zdencula

@Patta ano rozmyslam, pretoze na dentalnej hygiene som este nikdy nebola a kamaratka mi to poradila, zevraj jej to pomohlo aj v tom ze zuby mala krajsie.. Tak preto ma napadlo ze sa spytam aj tu aky maju na to ludia nazor.. Urcite by som nesla na dentalnu hygienu nejakemu neznamemu zubarovi a vobec som nenarazala na nejaku zlavu.. Uplne seriozne som sa chcela len spytat na nazor.. A dakujem ti za vysvetlenie..

Patta

Lisa05311 - nevies porovnat z vlastnej skusenosti, pretoze len robis reklamu sama svojmu trapnemu webu a cinskemu podradnemu produktu. Uz len to, ze si sem pridala slovo "track" do linku prezradza jasny umysel, ze si to sem dala na to, aby si svojmu webu robila SEO optimalizaciu...Ale neboj, ludia nie su taki blbi, aby ti na taketo hluposti naleteli. Navyse ten web vyzera uz na prvy pohlad ako jeden velky podrvh. Fejkove recenzie, zneuzite symboly svetovych televizii bez ich suhlasu, klamlive informacie o odporucani mediami a podobne. Totalny odpad web, aj ten cinsky produkt z alibaby...Ja len dufam, ze ti to admini vymazu, lebo toto je naozaj velmi smiesna reklama.

Lisa05311

Systém na bielenie zubov- -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Patta

Dentalna hygiena? Ty nad nou akoze rozmyslas ci do toho ist, lebo cakas, ze ti to vybieli zuby? :D Dentalna hygiena je uplny zaklad starostlivosti o zuby a netyka sa bielenia zubov. Zuby mozu vyzerat na pohlad krajsie ak si das urobit aj pieskovanie, ale len minimalne. Dentalna hygiena (raz za rok alebo polrok) sluzi na to, aby ti hygienička odstranila zubny kamen, ktory si nie uplne stopercentnou ustnou hygienou nevies sama pocas roka odstranit a preto to urobi ona detailne pri tejto dentalnej hygiene. TO je dentalna hygiena.
Je to na to, aby si nemala zapal dasien. Ak na dentalnu hygienu nechodis a nepouzivas dokonale zubnu nit + medzizubnu kefku, tak mas pravdepodobne zapalene dasna a ani o tom nevies. Zistis to az ked ti tvrdsou metodou nachval hygienička rozkrvaca dasna pretahovanim medzizubnej kefky cez dasna a podobnymi sposobmi a urobi to naschval, aby si videla dolezitost dentalnej hygieny. Na toto je dentalna hygiena. Na bielenie zubov je bielenie zubov a kvalitne produkty na to urcene.

A este ti poradim nieco ine. Ak sa rozhodujes ci ist alebo neist na dent.hygienu, lebo si teraz videla niekde na zlavomate nejaku akciu na dentalnu hygienu za 15 eur, tak to nerob. Dentalna hygiena musi byt urobena poriadne nema byt odflaknuta. Zo skusenosti a nazorov mnohych ludi viem, ze tí co sa dali na 15eurovu dentalnu hygienu kupenu niekde cez zlavomat, kde firme vezme zlavomat z tych 15e este proviziu, to lutovali, pretoze ta hygiena bola urobena do polhodiny a bola odflaknuta. Ale to je jasne, kedze plati, ze za malo penazi, malo muziky. Takze aj pri vybere nechod urcite za nizkou cenou, ale za kvalitou. Zdravie zubov je dolezite, mnohi ludia zanedbavaju hlavne medzizubnu starostlivost a toto ma vyriesit navsteva dentalnej hygieničky raz polrocne alebo rocne.

A este ak sa mozem vyjadrit k uzivatelovi s nazorom "Skus kokosovy olej", tak kokosovy olej je urceny na varenie, pripravu pokrmov, teoreticky sa nim da premastit plet ale aj to su uz len take amaterske báchorky... ale olejom este nikto zuby nevybielil. Uz davno bol ten mytus, ze kokosovy olej, citronova stava, soda bikarbona a podobne somariny, mozu bielit zuby. Nemaju v sebe ziadnu prisadu, ktora by to dokazala, ale hlavne: nie su na to urcene. Niektore taketo laicke rady vedia zubom dokonca ublizit. Olejom zubom neublizis, ale ani ich nevybielis. Aj ked chodi sem do diskusii vela predajcov kokosoveho oleja tieto fakty vyvraciat, kedze olej sa predava vo vela eshopoch a je to tak trochu hit.