Homeopatické kvapky - Lymphomiosot

silvias

Zdenka vieš ja som už skúšala všeličo drahé aj lacné lieky liečiteľky aj akupunktúru ale všetko bolo len dočastné a veľmi mi to nepomohla a tak skúšam daľej a daľej a uvidíme!!!

zdenka

Silvy...treba to vyskusat a ozaj to dlhodobo brat,ja som to aj prerusila,ale budem to dalej uzivat.Dufam ze ti to pomoze..zaklad liecby je viera ze nam to pomoze.

silvias

Zdenka poradil mi to jeden človek
ktorý má prestne táké problémy z hlienami stále ich vypľúvam a jemu to pomohlo!!!Jedna pani liečiteľka mu to odporučila a povedala,že sa to musí užívať dlhodobo aspoň 2-3 mesiace vkuse!!
No uvidíme ja to mám už dlho neviem sa toho zbaviť a tak skúšam všetko možné i nemožné len aby mi to pomohlo!!!
Akupunktúra mi nepomohla!!!

zdenka

Ahoj Silvy...mne tieto kvapky odporucila jedna psychotronicka...hlavne za tie uzliny a preto ze mam v tele bakterialnu infekciu..zevraj.Mne sa vyhadzovali take svrbive flaky na kozi a ako ich beriem ustupilo to skoro uplne.A to ci je to aj na odhlienenie a ocistu organizmu tak to neviem.Kto ti to poradil?

silvias

Ahoj Zdenka!!
Ja som si ich dnes kúpila potrebujem
to na očistu organizmu od hlienu!!!
Jeden človek mi to odporúčal a tak som
si ich kúpila aj ja!!
Dúfam,že pomôžu ale viem že ich treba užívať 3.mesiace a viac!!

zdenka

ano ja mam skusenosti...uzivam tieto kvapky uz druhy mesiac...mala som pri chorobe zdurene uzliny na krku a v hlave tak mi ich psychotronicka opredpisala.Vy ich tiez beriete?