zaujimavy - nezvycajny sexualny partner

hahaha

kks a ked vidim ako veriaci ludia co stale chodia do kostola pozeraju na fararkov ako na svatych a hlavne babky...a pritom si poniektori takto kratia volne chvilky..tu vidno ze aj oni su "len" chlapi:)

bubyna

fuha... a to akoze sa snimi takto normalne da,? nehadzem vsetkych do jedneho vreca, ale hovorieva sa ze jasne ze aj knazi to robia, no ale ze az takto lahko to ide, to fakt,????? a sylviaL.. teba pritahuju ze si mala az dvoch?? ci???

sylviaL

O tom by som ti vedela rozpravat... Ci to bolo vzrusujucejsie? Tak urcite ze ano, i ked my sme neboli z jedneho mesta ani kraja a vidali sme sa mozno raz, dva razy do mesiaca. Tie spomienky su strasne silne a casto sa vracaju. Bola to obojstranna laska a obojstranne vycitky.
Druhy pripad: moje mesto, knaz, na ktoreho by si to nikdy nepovedala. Ale to uz bolo o niecom inom - ja som necitila lasku, chcela som len "pomoct".

uffff:)

Baby a ake to bolo? lebo mna to tiez strasne laka, ale vsetci knazi sa tvaria ako svati:) ze oni nic, len boha vidia. To sa daju tak lahko dobyt? A ake je to s nimi? vzrusujucejsie ako s normalnym chlapom? a kde sa to odohravalo?na fare?:D

nika.sk

Z východu, ale to na veci nič nemení, nebol východniar :) Si s ním stále v kontakte? Aké máte vzťahy? Lebo naše cesty sa už rozišli. A povedala si to niekomu?? Si veriaca?