STASTNY VZTAH/MANZELSTVO?

_Marek

ja mozem tiez zodpovedne povedat ze mam stastne manzelstvo.mali sme vztah 4 roky tak na dialku potom sme sa vzali sme manzelia 2 roky.nikdy sme sa nehadali a neriesili problemy extremnymi sposobmi.uplne sme si sadli a doplname sa vo vsetkom.zivot bez nej by som si uz nevedel asi ani predstavit.

wenna

lifest, dolezita je zhoda v dolezitych nazoroch. Nuda to nie je, ver mi, my sme sa spolu este ani sekundu nenudili:) Nezhoda vo veci deti, financii, ona rada diskoteky, on papucovy typ...To dlho klapat nebude. Vraj protiklady sa pritahuju. Mozno, ale zit spolu roky neostanu. Cest par vynimkam. Ja by som zase nechcela zit vo vecnych kompromisoch. Urcite by som sa necitila tak slobodne ako teraz.

lifest

neviem ci je to az take stastne mat partnera,ktory by mi bol vo vsetkom podobny,ako moj klon.Musi to byt hrozna NUDA

wenna

My spolu zijeme vyse 6 rokov, sme spolu velmi stastni, problemy nemame ziadne, hovorime si, ze zivot okolo nas prinasa plno starosti, tak naco ich mat este aj doma a kazit si stastie. Ale k dobremu vztahu sme sa vypracovali postupne, chce to cas. Velmi dolezite je mat partnera, ktory je v cim viac aspektoch podobny vam, cim viac rovnakych nazorov na vsetko, tym lepsie. Takto sa nemusia ani robit kompromisy, ked su dvaja rovnaki.

stastnedievc

Ahoj, jasne, ze su, aj ked je svet dost skazeny, dobri a srdecni ludia este nevyhynuli...len je velka rarita najst takehoto cloveka. Dolezita je laska, ucta, vzajomna obeta a uprimnost.
Ja mam vztah 3roky, zacali sme spolu byvat po prvom mesiace spoznania sa. A ja musim povedat, ze mam uzasny vztah. Samozrejme,z casu na cas sa nejaky ten problem najde, ale to je normalne, ved zivot nieje bezproblemovy.
Ja sa povazujem za stastne dievca, pretoze som nasla moju druhu polovicku a klape nam to vyborne....