Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Návod na všetko????

Príspevok v téme: Návod na všetko????
mimi4651

Irituje ma to a maximalne vytača.to už potrebeujete navod na všetko...????Neviete na určite veci príst samy tak že sa spoznávate so svojim partnerom?kde je hravost, vášen, spontánnost?Nechapem to..každý ma v sebe zakodovany sexualny pud....to sa už neviete ani bozkavat či čo?to už važne nechapem sorry...

hahaha

veru..naco sem lezes ked ta vsetko vytaca?? ty si v zivote nepotrebovala radu? a ked nie, nemas tu co robit, zbytocne tu zakladas temy

nikola0203

mimi4651... KEBY LUDIA POZNALI ODPOVEDE NA SVOJE OTAZKY TAK TOTO FORUM BY UZ ASI DAVNO ZANIKLO, A AK TA TO ,,IRUTUJE A VYTACA,, TAK SEM NECHODIEVAJ!!! NIKTO Z NEBA UCENY NESPADOL, SAMOZREJME ASI OKREM TEBA.

technéciumTc

však to nemusíš čítať, teba za to neplatia

a už keď som tu nevieš náhodou či je normálne ak môj penis, ak sa zapozerám na nejakú kočku tak sa mi nejako zväčšuje?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.