Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde beriete novú silu bojovať ?

mia

Aj ja mam za sebou mnozstvo problemov,tiez by som sa v tom case pytala ludi,ako nacerpat silu na riesenie problemov a ist dalej.Vela krat som si myslela,ze to uz nezvladnem.Ale da sa to.Vzdy zacni tam,kde je to najsurnejsie.Fakt ti poviem,ze ma tie problemy posuvali dalej a dokonca niekedy som mala pocit,ze na nieco boli dokonca aj dobre.Otvarali mi oci,pocula som aj to,co som pred tym ignorovala.Ver mi,byvala som velky kludas a stal sa zo mna taky bojovnik.Myslim,taka silna zena.Pokial sa nemas o koho opriet ako ja vtedy a mala som dve deti,cize este vetsi dovod byt silna,aby som sa o ne dokazala postarat,bojuj,nedaj sa.Zivot neni niekedy lahky,ale je aj tak pekny a bude aj tvoj.Vela stastia!!!

tish

su veci ktore je treba naucit sa. a treba sa naucit aj vypnut. nepojde to hned a lahko ale pomaly a postupne sa to da zvladnut.

tish

pred riesenim si treba nejako vycistit hlavu. potom si skus prebrat co a v akom poradi je potrebne riesit. neries vela naraz, pravdepodobne nevyriesis nic. a najdi si nejaku cinnost ktora ti urobi radost. staci aj chvilu denne. ale myslim, ze je to dolezite. a ak ti nema kto pomoct a si odkazana sama na seba, ver si a opakuj si ze to dokazes, kazdy problem ma nejake riesenie. len ono to chce niekedy sa len tak zastavit a vypnut od problemov hlavu.

dina

tak vtedy chytím depku,nikto ma nechce,nikto ma nemá rád,som škaredá a stará,a ešte si aj poplačem.Potom sa mi ulaví a hned mi je lepšie.

brunca

toto radim kazdemu-treba mat v zivote svoj osobny dobijac energie- pre kazdeho je to cosi ine- stretnutia s priatelmi, narocny fyz.aktivita-sport,ja mam napr.priatelia,pes,hudba.proste odreagovat sa a dobit sa.neviem ci vies co tym myslim.
no ja ked sa mi to tak fajne nakopi,tak sa to praveze nesnazim riesit,lebo je to este horsie- zamotas sa do toho.necham si tak den volno-vypnem ale absolutne, vycistim hlavu,nabijem sa energiu a potom ak zostanu nejake problemy- lebo vela krat zistim ze uz mnohe pominuli,alebo ich ktosi vyriesil za mna- tak sa ich snazim uz s chladnou hlavou riesit.

ivanček

brunca -vieš je veľa možností sama som optimista ale keď už nemáš energiu a keď nechceš zaťažovať ľudí okolo teba ktorí to tiež nemajú ľahké, vtedy čo robiť? A niekedy treba fakt riešiť veľa vecí naraz, hlavne keď majú spolu súvis. To som myslela, že ako to riěšiť? Ako to riešia iní?

brunca

fuuu ivanček-to si dal ale tazku otazocku.ja neviem,asi humorom- a pomyslenim ze este neni tak zle a ochvilu bude este horsie:-) som ti pomohla co?
hlavne sa nesnazit tie problemy riesit,urcite nie vsetky naraz,ono sa to ani neda-a casom sa niektore vyriesia aj za nas-sami.alebo pridu dalsie este horsie. kazdemu dojdu sily,treba mat okolo seba ludi,co ti pomozu vstat,alebo aspon na chvilku zabudnut na problemy.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.