Myslite, ze jem malo alebo akurat?

zuzic

vikinkaa a inak sa to neda? musim ist k obvodnej?lebo k nej musim ist s mamou a to nepojdem
max.gluteus: vahu 63 ale neviem ci nieje pokazena a vysku neviem ale mozno 164.v piatok idem na preventivku tak potom budem vediet

max.gluteus

Nie nerobi mi az tak problem prepchavanie mozno obcas prdim viacej co je v norme ludskej spolocnosti ale to preziju tak ako ja. Staci jedavat pravidelne to je aspon 5 krat denne vela ovocia, zeleniny a bielkovin a casom si zvyknes na novy zivotny styl, ktory ti bude casom chybat.

vikinkaa

zuzic, naozaj radsej skoc lekarovi,mozes byt podvyzivena aj ked mas vahu normalnu.a co sa tyka toho jedla najlepsie je papat ked nie si uplne hladna,nenechat telo vyhladovat.radsej si nieco castejsie dzobnem, vyhnem sa potom tomu, ze by som spravila najazd na chladnicku:D

zuzic

nie som podvyzivena na svoj vek mam viac kilov jak by som mala mat. preto k dr. radsej nepojdem.a tebe nie je zle ked sa napchavas???lebo mne rozhodne ano

max.gluteus

Ziadny doktor ta nevysmeje ak to nie je DR. HOUSE ide o normalny problem. A ak si podvyzivena o to ta doktory budu brat viacej a vysmiatie nehrozi, maximalne ti odporucia injekcie B12 ci specialne kokteili. Ak ti nechuti jest a si podvyzivena potom je to riadny problem. Ale dokopat sa k jedlu i ked mi nechuti neni nemozne sam to absolvujem dost casto a nerobi mi to az take problemy.

zuzic

max.gluteus to akoze fakt? este nikdy som to nepocula.citala som ze zdrave je jest az ked mam pocit hladu...
viki: ty tiez papas aj ked si neni hladna?
teda mam sa napchavat stale aj ked najedena???