tehotna...

niekto

cccxxx evidentne tu zakladnu skolu este nemas dlho za sebou (ak vobec):oP

kikuska10521 povec mu to na rovinu
mozno jeho prva reakcia nebude taka aku by si cakala je ale dost mozne ze ked si to premysli a zmieri sa stym nazor zmeni

dodenka

a urcite by som na tvojom mieste nevymyslala ziadne romanticke oznamenie ,,novinky,, , aby si nebola o to viac potom sklamana.

dodenka

a to kedze ste sa dohodli, ze deti mat nebudete, tak preco ste sa nechranili? Ale asi ste este velmi mladucki, ked sa takto ,,rozhodnete,, bez ochrany. Ale na druhej strane, ked sa uz poznate nejaky ten cas, tak by to nemal byt taky poblem, samozrejme, ak este nechodite do skoly a pod. Bohuzial vela chlapoch vie nemilo prekvapit po takejto sprave, co je az na pocudovanie a vedia velmi lahko z tejto situacii vycuvat a dokonca aj bez vycitiek svedomia, ale uz ho poznas hodnu chvilku, a kedze ste uz temy ,,deti,, preberali, tak by si mohla predpokladat jeho mienku resp. reakciu.

A.M.

Ja by som to nepovažovala za problém, názory a potreby ľudí sa časom menia. Normálne mu to povedz, oznám mu aj to, že zobrať si to nedáš (povedz mu to prvá, aby ti to nestihol navrhnúť), možno jeho reakcia nebude príjemná, ale ak ťa má naozaj rád, premyslí si to a možno bude aj šťastný. Ale môže sa stať aj opak...takže počítaj so všetkým....aj s tým, že ostaneš na to sama, ako to zvládneš a tak....držím palce a daj vedieť, ako to dopadlo