Bezfarebna henna

Príspevok v téme: Bezfarebna henna
mellinda

Ahojte. Donedavna som si hennu na vlasy spajala len s hnedymi, ci mahagonovymi odtienmi a preto ma ako svetlovlasku nikdy nezaujimala. Dozvedela som sa vsak, ze existuje aj bezfarebna henna. V poslednom case mi dost zredli vlasy a celkovo nie som spokojna s ich kvalitou a chcela by som skusit nieco prirodne. Docitala som sa, ze henna velmi priaznivo posobi na obnovenie hustoty vlasov, na ich lesk atd. Mam vsak mierne obavy z tej bezfarebnej, ci naozaj vlasy nijak nezafarbi. Predsa len su bylinky trochu nevyspytatelne. Prosim napiste mi, kto mate skusenosti s touto bezfarebnou hennou, ako ste s nou spokojne a kde ste ju kupili? A za kolko :)) Kdesi som citala, ze hennu dostat aj v drogerii DM. Je dobra? Diki moc za kazdu odpoved.

Mimi323

melida, henna šampon je len jeden a najdeš ho v DM myslim že hneď vedľa Henny.
maruska, ja odporučam strihať, hennovať, aj farbiť vlasy podľa luny. Njlepšie je robiť s vlasmi, keď je mesiac v znamení leva (najbližšie to bude 25 a 26. juna) a môže byť aj v znamení panny, ale najlepší je lev. Ak je dorastajuci mesiac, tak vlasy ti potom budú aj rychle rásť.

sarahp

ahojte kocky..
ja som sa o henne dozvedela len vdaka tomuto foru.. za co pekne dakujem :-)
chcela by som sa spytat ci si mozem bezfarebnu hennu na farbene vlasy.. resp. po tejto bezfarebnej kure ci si mozem dat melir.. moc by ma to zaujimalo, vdaka za odpovede

maruskaaaa

ahojcek mimi, prosim Ta odporucas strihat vlasy podla luny?? alebo je to v podstate aj jedno .. :Dakujem ti krasne:-)

Mimi323

Ja použivam Laveru (z DM) veľmi dobrý je ten proti lupinám. A ak chceš niečo cenovo prístupnejšie, tak jednoznačne šampon Henny.

winki

myslim ze to neni potrebne skusat..ale ked sa bojis tak trosku odsyp a daj na kusok zabal do igelitu...pripadne ta igelitova folia nehaj si to par hodin...potom to umy a uvidis.

a ked si to budes davat cele tak mozes pridat aj zltok z vajicka a kokosovy olej :)